pobyt Nadechni se a leť 2024

Zavřít

prodloužený víkendový pobyt s tancem, jógou a relaxacemi

Rezervovat místo

s Dagmar Dash Voudouragkaki a Sylvou Vrzbovou Ceballosovou

8.–11. 8. 2024
Usedlost Lozice

více informací najdete níže ↓

O akci

Tak jako pták, který několikrát silně mávne křídly, vylétne do výše a pak se už jen nechá unášet vzduchem. Letí volně a svobodně.

Pojeďte s námi strávit víkend, kde tanec přechází v jógu nebo jóga v tanec. Je jedno, zda se cítíte být více jogínkou nebo tanečnicí, zde se stírají hranice. Tanec přináší radost, a radost z pohybu se přenáší i do života. Jóga a meditace jsou vřelými pomocníky, jak se duševně a fyzicky zastavit, spočinout, dopřát tělu a mysli hluboké uvolnění a klid.

Místo

Zázemí nám poskytne nově zrekonstruovaná Usedlost v Lozicích, s velkou zahradou, loukou, pergolou, jezírkem, různými zákoutími s lavičkami a hamakami. Ano, tam se můžete krásně zachumlat s knihou a čajem. Tančit a cvičit budeme v sále s dřevěnou podlahou i stropem, podle počasí a i zájmu také venku.

 

Strava

po celou dobu pobytu pro nás vaří kvalitní vegetariánskou stravu. Je zajištěna plná penze.

Program pobytu

Lekce probíhají 3x denně. Ráno, před obědem a před večeří. Začínáme ve čtvrtek večer a končíme lekcí v neděli dopoledne.

Dash povede lekce: ranní jógy a pránájámy, contemporary dance, přirozeného tance, hatha jógy a aroma relaxace, meditativní tanec a taneční večer Pod Měsícem

Sylva povede dvě lekce: večerní fasciální jóga a ranní lekce hatha jóga s meditací

Co vše je v ceně

  • ubytování (3 noci) v pokojích po 3 – 5 osobách + jeden společný pokoj pro 8-10 osob. Pokoje jsou příjemnou kombinací venkovské atmosféry a moderního komfortu.
  • strava: skvělá vegetariánská plná penze (od čtvrteční večeře do nedělního oběda). Čeká vás domácí kuchyně s využitím místních zdrojů a biosurovin.
  • program: celkem 9 rozmanitých lekcí, které probíhají 3x denně v délce 60-120 minut
  • vůně esenciálních olejů používané při lekcích tance a jógy pro každého klienta

🌙  Pod Měsícem 🌙

Speciální lekcí na listopadovém pobytu je Taneční večer ( ) Pod Měsícem.
Je to taneční lahůdka a krásný čas pro to, si zatančit podle své chuti a nálady. Je pro mně zdrojem radosti vidět lidi tančit, bez ostychu a studu, v jejich uvolněném a bezprostředním prožitku. Tento večer si užijí, stejně jako vedené dopolední lekce tance na pobytu, i ti, kteří nikdy před tím netančili a chtějí to zkusit a zažít. Více o Pod Měsícem.

Ponoř se do barev a malby

Na pobytu bude také náš host Kateřina Novák Rašková, která pro nás povede Výtvarnou dílu / zážitkový výtvarný workshop „Bylinkové obrazy“. Malovat budeme s akvarelem a akvarelovými pastelkami. Cílem je prožitek, není potřeba žádná předchozí zkušenost. Dovoleno je vše bez  hodnocení.

Radost

Na pobytech nám nejde o to, abychom dokonale zatančili dané kroky, učíme se samozřejmě nové věci i techniku, ale je to vedeno s účelem nové inspirace a respektování principů zdravého pohybu v tanci. Tanec vyučuji na pobytech tak, aby výuka byla radostná a příjemná pro každého klienta, který přijede. 


Cena

Váše rezervace je platná po zaplacení zálohy:
Platba zálohy 4900 Kč (při platbě do 15. 6. 2024)
Platba zálohy 5400 Kč (při platbě od 16. 6. 2024)
+
Doplatek: 2000 Kč (platí se na místě)

Přihlášky

prosím zasílejte na: sylva@jogavprovence.cz
Obratem Vám zašleme fakturu s potřebnými platebními údaji.
Vaši objednávku pobytu považujeme za závaznou po obdržení platby.

Kontakt a dotazy

Další informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle
732 358 757 (Sylva)

Storno podmínky a zrušení pobytu

Vezměte, prosím, na vědomí, že v případě zrušení Vaší účasti na víkendovém pobytu poplatek nevracíme. Můžete za sebe někoho poslat nebo – bude-li kapacita naplněna – Vás spojíme s náhradníkem.

Doprovod

Pobytu se mohou zúčastnit i necvičící, netančící a nemeditující. Všechny aktivity v programu jsou zcela dobrovolné, sami si vybíráte, jestli budete chodit na všechny lekce nebo si vyberete jen některou z nich.

Radost

Na pobytech nám nejde o to, abychom dokonale zatančili dané kroky, učíme se samozřejmě nové věci i techniku, ale je to vedeno s účelem nové inspirace a respektování principů zdravého pohybu v tanci. Tanec vyučuji na pobytech tak, aby výuka byla radostná a příjemná pro každého klienta, který přijede. 

Odpočinek a klid v životě je přáním každého z nás. Většinou se ale k tomu nedostaneme přes všechny povinnosti, kterými se sami úkolujeme. Dopřejte si s námi tři dny, ze kterých budete ještě dlouho čerpat.

Musím umět tančit, když chci jet na pobyt?

Ne, nemusíte. Tancem vás provedu tak, abyste si jej užili a měli z něj radost, i když jste nikdy před tím netančili anebo se možná tančit ostýcháte. Jóga se s tancem užitečně doplňují a vzájemně obohacují. Oboje učí krásnému a zdravému držení těla, napomáhá myšlenkám plynout. Tanec také pomáhá rozpouštět napětí a strnulost, tělo se učí ladnosti a jemnosti. Při józe se učíme spočívat, učíme se přirozenému dechu, zlepšujeme pružnost i sílu těla, mysl se zklidňuje. Skutečně odpočíváme.

Moc se na vás těšíme!

Dash Voudouragkaki a Sylva Vrzbová Ceballosová