Hatha jóga & jóga nidrá

Zavřít

přijď si pro energii a klid

Rezervovat místo

každé úterý 18:45—20:15 h
do konce srpna

Studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno
otevřená lekce

O akci

otevřené lekce probíhají po celé léto od 10. července do 22. srpna. Od 12. 9. se lekce překlenou v pravidelný podzimní kurz Hatha jóga a vedená relaxace.

O mé lekci jógy

Mé lekce jógy jsou místem, kde si tvoje tělo odpočine a v hlavě se postupně zpomalí tok myšlenek. Ve své praxi vycházím z hatha jógy, plynulém a vědomém zaujímání pozic, která je protkaná principy z vývojové fyziologie. Lekce zahrnuje úvodní warm up fasciálním pohybem, ásanovou praxi a závěrečnou hlubokou relaxaci, která je zpestřena a prohloubena účinky esenciálních olejů.

V lekci je záměr vyváženosti – síly i uvolnění. Lekce je vhodná pro všechny, cvičíme pomalu a plynule, nikam nespěcháme, o nic neusilujeme. Necháváme tělo, aby si dopřálo odpočinek kvalitním a vědomým pohybem a následným spočinutím.

Jóga je komplexní nauka o tom, jak být laskavý ke svému tělu

Pro koho je lekce určena

Otevřená lekce pro začátečníky, „věčné začátečníky“ ale také pro pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidnou a jemnější praxi spojenou s delší relaxací.

Maximální kapacita: 14 lidí

Cena lekce: 320 Kč 

Pokud máte permanentku z podzimu 2022, můžete ji uplatnit na lekci.

Platba

Poprosím Vás o zaslání platby převodem na účet ještě před konáním lekce.

Číslo účtu pro platbu: 2012618026/3030

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash