Dash

Radost z pohybu mě provází od dětství Pojď jej zažít i Ty Jak probíhají lekce Contemporary

Dagmar Dash Voudouragkaki

O mně

Můj pevný vztah k tanci vznikl ještě v dětství a dnes je pro mne společně s jógou silným a trvalým zdrojem životní radosti a vitality. Tančila jsem v mnoha představeních a vytvořila jsem i řadu vlastních tanečních choreografií.  V průběhu času tanec přirozeně doplnila jóga a meditace. Tanec i jógu vyučuji více než patnáct let. Jsem certifikovanou lektorkou hatha jógy, v Brně vedu kurzy Contemporary dance a jógy pro širokou veřejnost a pořádám víkendové pobyty Nadechni se a leť.

Živel

Jsem ohleduplným a citlivým lektorem. Na mých lekcích napomáhám a podporuji každého v jeho vlastní iniciativě na cestě k odpočinku, spokojenosti a radosti z vlastní kreativní tvorby. Učím lidi tančit, odpočívat, přirozeně se hýbat a bez zbytečných obav a studu se projevovat. Pro tanec i lekce jógy nacházím nekonečnou inspiraci v dynamických projevech přírody. Tichá spočinutí v krajině, chvíle relaxace a meditace mi napomáhají zklidňovat a kultivovat mou mysl. Miluji slanou vůni moře, vítr, svého muže Janise a pohledy s naším synem Charisem do nekonečně širokého prostoru na našem milovaném ostrově.

Tanec je projevem tak přirozeným, že pomáhám ho každému spíš znovu objevit. Pomáhám k němu dojít jako ke svobodě domova, do které se člověk navrací z dočasného exilu.

Fotografie Taka Tuka // Design Tvrdek

Dostaň se k sobě


Svůj čas, prostor a mou stoprocentní pozornost dostanete při individuálních lekcích jógy i tance. Povedeme spolu trpělivý a laskavý dialog o tom, co Vás zajímá, prohloubíme Vaše psychické a fyzické sebeuvědomění.  Setkejme se v místě, které Vám poskytne příjemné a klidné zázemí, v čase, který Vám bude naprosto vyhovovat.

Domluvit individuální lekci

ela-pame-logo

Poleť!

Náš projekt ELA PAME na Chalkidiki v roce 2016 byl nádherným zážitkem. Další pobyt chystáme s mým mužem Janisem v roce 2025 na našem milovaném ostrově–na Krétě.

11 dnů v místě, kde duše vnímá šíři a srdce cítí volnost.

Chci zažít Ela Páme 2