Pod Měsícem ( ) taneční večer – s vůněmi

Zavřít

hudba - svíčky - spontánní tanec

Rezervovat místo

úterý 1. 8. 2023
17:30–19:30 h

studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno

 

O akci

 Jak taneční večer probíhá

Na Pod měsícem je vždy nachystán přibližně hodinový set skladeb různého stylu a nálady, od skladeb klidných až k dynamickým. Nejedná se o vedenou lekci, kde byste se učili pohybové sekvence či choreografie. Tančíme podle své chuti a nálady, každý sám či můžeme vyzvat k tanci partnera/ku. Můžeme si kdykoliv sednout a třeba se jen dívat nebo zavřít oči, relaxovat a odpočinout si po celém dni v přítmí a světle svíček. 

Na tomto večeru budeme používat vůně esenciálních olejů. Tanec a vůně jsou skvělými pomocníky k uvolnění napětí a neklidu v tělu. Vůně jsou potravou a krásou pro naše smysly. Vůně nás umí pohladit, oživit naši sílu, vitalitu, fantazii a kreativitu.

O lekci

Taneční večery nazvané Pod Měsícem začaly s prvním říjnovým úplňkem již v r. 2013. Vznikly z mé vlastní potřeby si někde zatančit, uvolnit se, setřepat únavu a doplnit energii. Chtěla jsem si jen pustit dobrou hudbu a tančit volně a svobodně, jak v ten den chci a jak potřebuji. A protože tanec je úžasný způsob setkávání lidí různého věku, pohlaví, zaměstnání, barvy pleti, temperamentu, otvírám je i pro veřejnost. Ráda pozoruji lidi, když tančí a ráda sdílím své nadšení z tance. 

Na začátku lekce vás uvedu do večera, nováčkům vysvětlím, jak večer probíhá a v jeho průběhu zasahuji jen minimálně a nabízím několik „jemných“ instrukcí, kterými se může vaše tělo ještě více uvolnit, je-li to potřeba. Je jen na vás, jestli se jimi budete chtít nechat vést. 

Na závěr lekce vás provedu relaxací a závěrečnou meditací, aby pocity a emoce v těle, které se mohou objevit při tanci, dozněly, a vy jste z lekce odcházeli domů klidní a uvolnění.

 

 

Mezigenerační setkávání

Chci, aby si mohl přijít zatančit opravdu každý bez ohledu na věk a taneční úroveň. Večery Pod měsícem jsou otevřeny všem ve věku 10—100 let.

Vítej i Ty

Plně chápu, pokud se ostýcháš přijít, zvlášť, pokud s tancem teprve začínáš. Nemusíš se však bát, nikdo Tě nebude hodnotit, nikdo Tě nebude posuzovat. Těším se na Tebe v milé společnosti lidí, kteří mají rádi tanec a pohyb.


Platba

Platbu, prosím, zašlete ještě před konáním lekce předem na účet: 2012618026/3030

Cena lekce: 400 Kč

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 48 h (2 dny předem)

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 48 h předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Těším se na vás

Dash

Přidej se k nám Zjistit více