letní pobyt Nadechni se a leť v Lozicích 2023

Zavřít

prodloužený víkendový pobyt s tancem, jógou a relaxacemi

Rezervovat místo

Přihlášky na: sylva@jogavprovence.cz

s Dash a Sylvou

27.—30. 7. 2023 (čtvrtek–neděle)

 

O akci

Tak jako pták, který několikrát silně mávne křídly, vylétne do výše a pak se už jen nechá unášet vzestupným proudem vzduchu.

Milí přátelé, zveme vás na letní vydání Nadechni se a leť. Pojeďte s námi na prodloužený víkendový pobyt s tancem, jógou, aromarelaxacemi a ranními meditacemi v přírodě. Nabízíme letní vzlétnutí na výjimečném místě v Lozicích. Náš program je pestrý a bohatý.

Program lekcí

🟡  jemná hatha jóga
 🌊   contemporary dance & moderní & přirozený tanec
🪷  vedené aromarelaxace s vůněmi (jóga nidrá)
🌿  ranní jemný pohyb a dechové cvičení
🌜  Taneční večer ( ) Pod Měsícem
✨  meditativní tanec & imaginace

& speciální zážitkový výtvarný

workshop s akvarelem a akvarelovými pastelkami, hru se štětcem z rostlin, mindfulness v přírodě s výtvarnicí Katkou Novák Raškovou na téma „Bylinkové obrazy

O WORKSHOPU
Bude nás provázet hudba i ticho, příroda i barvy.  V krátké meditaci venku se naladíme na naše tělo a v představě se propojíme s barevnou zahradou uvnitř nás. V opravdové zahradě se vydáme za  rostlinami, které nás zaujmou, a spolu s nimi se vrhneme na malbu akvarelem. Rostliny umí být krásným štětcem. Nakonec přijdou na řadu i akvarelové pastelky.
Cílem je prožitek, není potřeba žádná předchozí zkušenost. Dovoleno je vše bez  hodnocení.

Je jedno, zda se cítíte být více jogínkou nebo tanečnicí, zde se stírají hranice. Naše pobyty jsou otevřeny všem. Jezdí s námi dámy až do věku 65+. Naše party bývají věkově pestré a je to vždy nesmírně inspirativní. Užíváme si nejen pohyb a lekce ale také společné povídání a setkání plné humoru, radosti, vzájemné tolerance a nadhledu.

Umět si odpočinout zní jednoduše, ale jsme schopni si ho v každodenním životě opravdu dopřát? Pojeďte s námi strávit víkend, kde tanec přechází v jógu nebo jóga v tanec. Tanec a jóga se skvěle doplňují!

Jóga a meditace jsou vřelými pomocníky, jak se duševně a fyzicky zastavit, spočinout, dopřát tělu a mysli hluboké uvolnění a klid.

Je naším záměrem, vytvořit pro naše klienty takové místo a prostředí, kde jim bude dobře, kde načerpají sílu, odpočinek a klid.

 

Místo pobytu

zázemí nám poskytne nově zrekonstruovaná Usedlost v Lozicích, s velkou zahradou, loukou, pergolou, jezírkem, různými zákoutími s lavičkami a hamakami. Ano, tam se můžete krásně zachumlat s knihou a čajem. Tančit a cvičit budeme v sále s dřevěnou podlahou i stropem, podle počasí a i zájmu také venku.

Fotoalbum z předešlých pobytů. Podívejte se (kliknutím výše na fotku)

Co vše je v ceně

  • ubytování (3 noci) v pokojích po 3 – 5 osobách + jeden společný pokoj pro 8-10 osob. Pokoje jsou příjemnou kombinací venkovské atmosféry a moderního komfortu
  • strava: skvělá vegetariánská plná penze formou švédského stolu (od čtvrteční večeře do nedělního oběda). Čeká vás domácí kuchyně s využitím místních zdrojů a biosurovin
  • program: rozmanité lekce 3x denně (ráno před snídaní, dopoledne před obědem a v podvečer před večeří). Cekem 9 lekcí (á 60-120 min.)

   

Pobytu se mohou zúčastnit i necvičící, netančící a nemeditující. Všechny aktivity v programu jsou zcela dobrovolné, sami si vybíráte, jestli budete chodit na všechny lekce nebo si vyberete jen některou z nich.

Cena

Platba zálohy 4900 Kč (při platbě do 31. 5. 2023)
Platba zálohy 5400 Kč (při platbě po 1. 6. 2023)
+
Doplatek: 2000 Kč (platí se na místě)

Přihlášky

posílejte Sylvě na: sylva@jogavprovence.cz

nebo na tel.: +420 732 358 757

Moc se na vás těšíme!

Dash a Sylva