Hana

NOVÝ Kurz contemporary dance I. s Hanou od 6. 5.

Zavřít

6. května— 10. června 2019

(6 lekcí)

Rezervovat místo

1500 Kč

Vždy v pondělí 18:00—19:30 h
Street Soul studio, Náměstí SNP 32, Brno

SEMESTR JARO 2019
pro středně pokročilé a pokročilé

O akci

Milí, zveme Vás na kurz tance s Hanou Smith Dancingerovou. Kurz je vhodný pro již středně pokročilé a pokročilé účastníky. Začátečníkům nabízíme zážitkový workshop Tanec a vůně a také letní open classy, které chystáme na srpen. Ucelený kurz pro začátečníky pak bude vypsaný od října 2019.

Foreigners are welcome! Teachers can speak fluently english and can switch czech & english.

Hana o svém kurzu

„Ve svých lekcích vedu tanečníky k tomu, aby uměli své tělo jako nástroj k tanci používat bezpečně. K tomu je potřeba znát správné držení těla a uvědomovat si základní principy mechaniky pohybu. Na lekci se tedy nevěnuji pouze choreografii, ale také protažení a posílení svalů a taneční technice. V tomto kurzu, který navazuje na předešlý zimní kurz, využijeme základů, které jsme si osvojili v úvodním kurzu, a budeme více pracovat s pokoušením rovnováhy vlastního těla v balančních prvcích, rotacíchh i skocích. Stejně jako v úvodním kurzu bude kladen důraz na pohyblivost kloubů a páteře a s ní související plynulost v tanci. Budeme experimentovat a zkoumat pohybové možnosti vlastního těla a společně sdílet radost z tance.“

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Cena pro Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste s námi protančili některý z předchozích semestrů, platí zvýhodněná cena kurzu: 1350

Jak zaplatit kurz

Poprosíme Vás o úhradu zálohy ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete v potvrzení přihlášky.

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 5 dnů před začátkem daného kurzu: 0%

Zrušení rezervace 5 dnů a méně: 100 % ceny kurzu

  • 90% ceny kurzu Vám vrátíme pouze v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat náhradu – kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiném kurzu nejsou bohužel možné, v tomto období neprobíhá žádný další kurz.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací

Dash

Přidej se k nám Zjistit více