Dash

Tanec: contemporary dance open class

Zavřít

VŠECHNY LEKCE JSOU KVŮLI NEMOCI ZRUŠENY!

Rezervovat místo

250 Kč / lekce

středa 17:00—18:30 h
12. a 26. června 2019

Street Soul studio, Náměstí SNP 32
Černá pole, Brno

O akci

Milí přátelé, srdečně Vás zvu na své otevřené lekce tance, které budou probíhat v průběhu června 2019. Všechny lekce jsou vhodné i pro začátečníky a věřím, že zaujmou i vás, pokročilejší.  Na všechny lekce je potřeba se přihlásit předem vzhledem k omezené kapacitě obou sálů.

Více o mém pojetí tance a jógy zde.

Přijďte si zacvičit také na lekce hatha jógy

 

Téma tanečních lekcí

12. 6. 2019 chodidlo, nohy, pánev & švih, síla a energie

26. 6. 2019  hrudník, paže, hlava & emoce, něha a jemnost

O lekci

Tančíme pro uvolnění, příjemný pocit, pro radost z pohybu a vitalitu těla. Mé lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu, uvolní svaly v oblasti páteře, beder, pánve a kyčelních kloubů.

Větší důraz než na memorování pohybů a výuku choreografií bude na těchto otevřených lekcích kladen na improvizaci. Ta může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Naučíte se, jak se nechat vést v tanci hudbou anebo naopak tancem doplnit hudbu.

Co zažiješ

Pohyb ● Prožitek ● Relaxace

Uvolnění ● Fyzická síla ● Pružnost

Ladnost ● Pohybová kreativita

Maximální kapacita: 16 lidí

Platba

Platba lekce probíhá hotově přímo před či po lekci.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

Přidej se k nám Zjistit více