Jemná hatha jóga a relaxace open class

Zavřít

VŠECHNY LEKCE JSOU KVŮLI NEMOCI ZRUŠENY !

Rezervovat místo

250 Kč / lekce

6., 13., 20. a 27. června

čtvrtek 17:30—19:00 h

Yoga iD, Poštovská 3, Brno

O akci

Milí přátelé, srdečně Vás zvu na své otevřené lekce jógy, které budou probíhat v průběhu června 2019. Všechny lekce jsou vhodné i pro začátečníky a věřím, že zaujmou i vás, pokročilejší. Na všechny lekce je potřeba se přihlásit předem vzhledem k omezené kapacitě obou sálů.

Více o mém pojetí tance a jógy zde.

Přijďte si zatančit na lekce contemporary dance.

O lekci

Na lekce hatha jógy se budeme věnovat praxi základních pozic, pránájámě a hluboké relaxaci. Naučíte se jednotlivé pozice (ásany) a jejich sekvence, kdy se jednotlivé pozice se jemně a plynule střídají v klidném tempu. Tato místy dynamická, avšak velmi jemná praxi nás připravuje k delšímu setrvání v pozicích a jejich hlubšímu prožitku. Budeme se věnovat jógovým technikám a krijím, které pomáhají uvolnit tělo, odstraňovat napětí a znovu nabýt sílu a fyzickou pružnost. Důraz na těchto lekcích kladu na závěrečnou relaxaci, které bude věnován delší čas (vždy min. 15 minut). Vše necháme doznít v tichu a poklidu meditací, které jsou inspirovány praxí mahamudry mého učitele Roba Preece.

Pro koho je lekce určena

Otevřená lekce pro začátečníky, věčné začátečníky a také pro pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidnou a jemnější praxi spojenou s delší relaxací na závěr lekce.

Maximální kapacita: 16 lidí

Platba

Platba lekce probíhá hotově přímo před či po lekci.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

Přidej se k nám Zjistit více