Eva

Kurz 3. Contemporary dance

Zavřít

JARNÍ SEMESTR 6. 2. — 24. 4. 2017

začátečníci + mírně pokročilí

Rezervovat místo

1900 Kč

Vždy v pondělí 18:30—20:00 h
Art Factory, Václavská 6, Brno

6. února — 24. dubna 2017 (11 lekcí)
17. 4. (svátek) lekce neprobíhá

O akci

Lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv.

Eva o svém kurzu

Na mých lekcích učím předem připravené choreografie, které přispívají k zvládnutí taneční techniky, zlepšení koordinace těla, vyjádření vnitřního naladění pomocí tance a také k propojení pohybu a hudby. Důležitou součástí lekcí tvoří také taneční improvizace, které mohou být inspirovány různými představami, impulzy či koncentrací. Improvizace rozvíjí kreativitu, svobodu tanečního projevu, prohlubuje vnímání pohybu, vědomí těla a objevování nových možností v tanci. Na lekcích je pro mě důležité vytvoření příjemné atmosféry, vnímavý přístup ke každému člověku a přátelský prostor otevřený ke vzájemnému sdílení.

Absence / nevyužité lekce

Nevyužité lekce v kurzu je možné nahradit (max. 3 lekce), pouze však v rámci jarního semestru, na některém z contemporary dance kurzů 1, 2 nebo 4, vždy po předešlém ohlášení se lektorovi daného kurzu. Můžete také místo sebe najít náhradu. V případě onemocnění, těhotenství či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu.

Chci si nejprve lekci vyzkoušet

Rezervace je plně platná až po uhrazení zálohy. Informace k platbě a kurzu Vám bude zasláno e-mailem během následujících dnů po vyplnění Vaší přihlášky v odkazu pro přihlášení v rezervačním systému. Záloha není vratná s ohledem k přípravě a organizaci celého kurzu.

Přidej se k nám Zjistit více