Eva Šefčíková Dash dancer

Zavřít

O mně

Tanec mě rozradostňuje, obohacuje mi život, dává zažít přítomnost, chvíle, kdy se stávám pohybem i zvukem. Některé z těchto darů bych na lekcích ráda předala i Vám.

Vystudovala jsem speciální pedagogiku a výtvarnou výchovu na MU v Brně. Během studií jsem využila možnosti cestovat po USA a také rok strávila na jihu Řecka. Po dokončení studií jsem odjela na ostrov Tenerife, kde jsem, mimo jiné, tancovala pro pěveckou show. Po návratu mě nadchly přednosti raw food a dodnes se s oblibou věnuji výrobě zdravých dezertů a jiných pochutin.

Jak ses dostala k tanci?

Prošla jsem mnoha lekcemi tanečních stylů a lektorů, které obohatili jak můj pohybový slovník, tak mi pomohly rozšířit vnímaní těla a pohybu jako takového. K Dash jsem na lekci contemporary přišla poprvé v r. 2010 a v kurzech a tanci s ní pokračuji doposud. Kromě contemporary se věnuji také tanečnímu stylu new style hustle.

Co ti tanec přináší?

Tanec je pro mne každodenní součást, životní náboj přinášející radost, inspiraci, fyzickou expresi a zároveň mentální odpočinek. Vnímám jej jako prostředek k tvorbě a sebevyjádření.

Co pro tebe znamená tanec ?

V tanci mě fascinuje přesnost provedení, krása těl a synchronicita pohybů. V závislosti na hlubším zkoumání tance se tato fascinace neustále proměňuje na zájem o vnitřní rovinu tance – o vlastní prožitek, představu, smysl, impulz a hlavně o samotný zdroj pohybu.

 

Moje akce

  • Lektor nemá vypsanou žádnou lekci.

Vyber si z nabídky všech akcí

Přejít do kalendáře