Barbara

Kurz 4. Contemporary dance

Zavřít

JARNÍ SEMESTR 2. 2.—27. 4. 2017

začátečníci + mírně pokročilí

Rezervovat místo

2200 Kč

Vždy ve čtvrtek 17:15—18:45 h
Art Factory, Václavská 6, Brno

2. února – 27. dubna 2017
(13 lekcí)

 

O akci

Kurz je otevřen vám všem, kteří chcete začít s tancem, ikdyž jste před tím neměli s tancem žádné zkušenosti. Vítáni jsou samozřejmě i tanečníci z kurzů v předchozím semestru.

Bára o svém kurzu: Při vedení lekce se soustředím na plné uvědomění si pohybů jednotlivých částí těla. Vedenou vazbou a improvizací je následně propracovávám ke vzájemnému propojení a souladu v přirozeném tanečním projevu. Baví mě pozorovat nově přicházející tanečníky na sál a provázet je při objevování jejich vlastních pohybových procesů. Na lekcích se věnuji rozpohybování jednotlivých částí těla samostatně, které posléze propojuji do taneční sekvence či choreografie. Ráda také pracuji s improvizací, pomocí které nechávám daného člověka, aby si nacházel svou vlastní cestu k přirozenému pohybu, tanci.

Absence / nevyužité lekce

Nevyužité lekce v kurzu je možné nahradit (max. 3 lekce), pouze však v rámci jarního semestru, na některém z contemporary dance kurzů 1, 2 nebo 3, vždy po předešlém ohlášení se lektorovi daného kurzu. Můžete také místo sebe najít náhradu. V případě onemocnění, těhotenství či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu.

Chci si nejprve lekci vyzkoušet

Rezervace je plně platná až po uhrazení zálohy. Informace k platbě a kurzu Vám bude zasláno e-mailem během následujících dnů po vyplnění Vaší přihlášky v odkazu pro přihlášení v rezervačním systému. Záloha není vratná s ohledem k přípravě a organizaci celého kurzu.

Přidej se k nám Zjistit více