Patrícia

Kurz 1. Contemporary dance

Zavřít

JARNÍ SEMESTR 7. 2. — 25. 4. 2017

začátečníci + mírně pokročilí

Rezervovat místo

2500 Kč

Vždy v úterý 18:00—19:30 h
Magic Free Group, Václavská 19a, Brno

7. února — 25. dubna 2017
(celkem 12 lekcí)

O akci

Lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv.

Lektoři: Dash a Patrícia

První část kurzu v únoru s Dash bude věnována rozpohybování jednotlivých částí těla. K tomu budou využívány jednoduché pohybové sekvence, improvizace, techniky pro uvolnění po fyzické i psychické stránce, které vycházejí z jógy a meditací. Od 6. 3. povede lekce Patrícia, naučíte se rozmanité sekvence pohybů, taneční vazby a krátké choreografie. S Patrícií si vyzkoušíte i vedenou improvizaci a práci s imaginací a rozvíjení kreativity pohybu inspirované tanečním přístupem GAGA Ohada Naharina. Krok po kroku Vás povedeme k rozvíjení vlastní pohybových možností, autentickému prožitku a vlastní kreativní tvorbě.

Pozn.: je možné se přihlásit i jen na lekce s Patrícií od 6. 3.  do 25. 4. 2017. Cena kurzu bude ponížena o čtyři únorové lekce.

Absence / nevyužité lekce

Nevyužité lekce v kurzu je možné nahradit (max. 3 lekce), pouze však v rámci jarního semestru, na některém z contemporary dance kurzů 2, 3  nebo 4, vždy po předešlém ohlášení se lektorovi daného kurzu. Můžete také místo sebe najít náhradu. V případě onemocnění, těhotenství či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu.

Chci si nejprve lekci vyzkoušet

Rezervace je plně platná až po uhrazení zálohy. Informace k platbě a kurzu Vám bude zasláno e-mailem během následujících dnů po vyplnění Vaší přihlášky v rezervačním systému. Záloha není vratná s ohledem k přípravě a organizaci celého kurzu.

Přidej se k nám Zjistit více