Dash

Kurz Hatha jógy pro pokročilé s Dash

Zavřít

SEMESTR JARO 2020

středně pokročilí

Rezervovat místo

3900 Kč

úterý 18:30—20:00 h
Yoga iD, Poštovská 3, Brno

11. února— 7. července 2020

O akci

Zvu Vás, milí přátelé, na společný čas zklidnění a spočinutí. Kurz je určen pro pokročilé, kteří již znají základní jógové pozice a nějakou dobu se již józe věnují. Tato lekce není vhodná pro úplné začátečníky. Máte-li zájem začít s jógou právě se mnou, bude mi ctí. Přijďte na mé otevřené lekce hatha jógy a relaxace, které jsou svým zaměřením určeny právě pro vás.

Jóga je komplexní nauka o tom, jak být laskavý ke své duši i tělu.

Síla, pružnost a lehkost. Jednotlivé pozice (ásany) jsou plynule navázány, vědomý dech nás ve svém poklidném tempu vede z jedné pozice do druhé. Meditace v pohybu. Tato, v první části lekce, dynamická, avšak velmi jemná praxe zahřívá naše tělo, ve stojných pozicích posiluje nohy a paže, mobilizuje klouby a protahuje zádové svalstvo. V druhé části je tempo střídajících se pozic pomalejší, v pozicích setrváváme déle, zklidnění napomáhají předklonové a obrácené pozice. Na závěr lekce jsou relaxační techniky spojené s pránájámou. Z lekce odcházíme klidní a odpočinutí.

Cena pro Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste u mě absolvovali některý z předchozích kurzů jógy, platí zvýhodněná cena kurzu: 3510

Maximální kapacita: 14 lidí

Délka lekce

Délka samotné lekce je 85 minut. Jelikož na sebe lekce ve studiu plynule, bez přestávky, navazují,  věnujeme posledních pět minut klidnému a neuspěchanému odchodu ze sálu.

Jak zaplatit kurz

Poprosím Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 5 dnů před začátkem daného kurzu: neplatíte nic

Zrušení rezervace 5 dnů a méně: platíte 100 % ceny kurzu

*pozn.: 90% ceny kurzu Vám vrátím pouze v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Jste-li vyzváni k zaplacení zálohy předem a máte ji uhrazenou, pak je v případě rušení Vaší rezervace místa v kurzu nevratná.

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiných kurzech v jiném čase nejsou možné.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací a těším se na lekcích.

Dash

Přidej se k nám Zjistit více