Dash

Hatha jóga a relaxace open class

Zavřít

otevřená lekce vhodná i pro úplné začátečníky

Rezervovat místo

otevřené lekce probíhají do 14. 7. 2020

úterý 17:00—18:30 h
Yoga iD, Poštovská 3, Brno

lekce probíhá v termínu
únor – červenec 2020

O akci

Moji milí, zvu Vás v novém roce na otevřené lekce jógy a relaxace. Přijďte se protáhnout, vydechnout, posílit, zpevnit, ale zároveň také uvolnit tělo a nechat mysl pokojnou a klidnou.

O lekci

Na lekce hatha jógy se budeme věnovat praxi základních pozic, pránájámě a hluboké relaxaci. Naučíte se jednotlivé pozice (ásany) a jejich sekvence, kdy se jednotlivé pozice se jemně a plynule střídají v klidném tempu. Tato, v první části lekce, dynamická, avšak velmi jemná praxe zahřívá naše tělo, ve stojných pozicích posiluje nohy a paže, mobilizuje klouby a protahuje zádové svalstvo. V druhé části je tempo střídajících se pozic pomalejší, v pozicích setrváváme déle, zklidnění napomáhají předklonové a obrácené pozice. Důraz na těchto lekcích kladu na závěrečnou relaxaci, které bude věnován delší čas (vždy min. 15 minut). Vše necháme doznít v tichu a poklidu meditací. Svým zaměřením je lekce vhodná pro začátečníky.

Pro koho je lekce určena

Otevřená lekce pro začátečníky, „věčné začátečníky“ ale také pro pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidnou a jemnější praxi spojenou s delší relaxací.

 

Maximální kapacita: 12 lidí

Platba

Platba lekce probíhá hotově na místě.

Délka lekce

Délka samotné lekce je 85 minut. Jelikož na sebe lekce ve studiu plynule, bez přestávky, navazují,  věnujeme posledních pět minut klidnému a neuspěchanému odchodu ze sálu.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

 

Přidej se k nám Zjistit více