Hana

Kurz contemporary dance I. s Hanou od 11. 2.

Zavřít

11. února— 29. dubna 2019

(22. 4. se lekce nekoná - svátek)

Rezervovat místo

2750 Kč

Vždy v pondělí 18:00—19:30 h
Street Soul studio, Náměstí SNP 32, Brno

SEMESTR JARO 2019
pro všechny pokročilosti

O akci

Milí, zveme Vás na kurz tance s Hanou Smith Dancingerovou. Kurz je otevřen začátečníkům i středně pokročilým. Foreigners are welcome! Teachers can speak fluently english and can switch czech & english.

Zkušební lekce

Chcete si lekci nejdříve vyzkoušet? První lekce kurzu 11. 2. 2019 v 18:00 h bude zároveň zkušební lekcí. Po ní se rozhodnete, jestli chcete pokračovat v kurzu. Cena zkušební jednorázové lekce je 250 Kč.

Hana o svém kurzu

„Ve svých lekcích vedu tanečníky k tomu, aby uměli své tělo jako nástroj k tanci používat bezpečně. K tomu je potřeba znát správné držení těla a uvědomovat si základní principy mechaniky pohybu. Na lekci se tedy nevěnuji pouze choreografii, ale také protažení a posílení svalů a taneční technice. Budeme se vracet k základním, jednoduchým pohybům, které jsou našemu tělu příjemné, přirozené a necháme gravitaci, aby nás do těchto pohybů naváděla. Budeme experimentovat a zkoumat pohybové možnosti vlastního těla a společně sdílet radost z tance.“

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Cena pro Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste s námi protančili některý z předchozích semestrů, platí zvýhodněná cena kurzu: 2475

Jak zaplatit kurz

Poprosíme Vás o úhradu zálohy ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete v potvrzení přihlášky.

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 5 dnů před začátkem daného kurzu: neplatíte nic

Zrušení rezervace 5 dnů a méně: platíte 100 % ceny kurzu

  • 90% ceny kurzu Vám vrátíme pouze v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiném kurzu jsou možné jen ve výjimečných případech a po domluvě s lektorem (Dash), na jiném kurzu si lze nahradit pouze 2 zameškané lekce. Z kapacitních důvodů není možné si lekce nahradit v kurzu jógy.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací

Dash

Maximální kapacita kurzu je 18 míst.

Přidej se k nám Zjistit více