Open class Contemporary a přirozený tanec

Zavřít

tanec je pohyb pro všechny

Rezervovat místo

radost a vitalita

termíny budou vypsány na srpen 2024
úterky od 17:00–19:00 H

Studio Yoga iD, Brno
Poštovská 3, Brno

 

O akci

Zvu vás na prodloužené otevřené lekce tance. Jsou určeny všem začátečníkům i v tanci zkušenějším. Lekce obsahuje část vedenou (kroky, pohyby, krátká společná vazba) a část improvizační (kvality pohybu, přirozený pohyb, imaginace). Součástí lekce je závěrečná aromarelaxace (s vůněmi esenciálních olejů). A nebojte se, tu společnou vedenou vazbu zvládnete všichni 🙂

Tančíme pro radost

Milí přátelé, srdečně Vás zvu na své otevřené lekce tance. Nemusíte umět tančit ani nepotřebujete žádnou zvláštní průpravu.

Naučíte se kroky, pohyby a principy pohybu, které tělu přinášejí sílu, pružnost, ale také ladnost a uvolnění. Ve svém přístupu k tanci vycházím z techniky: floorwork, Release technika, Limon technika, taneční pohybová improvizace, klasický tanec, relaxace, jóga a meditace. Naučíme se společně také krátkou taneční vazbu.

Otevřené na sebe nejsou nijak vázané, můžete se přihlásit na kteroukoliv lekci. Vzhledem k omezené kapacitě, je potřeba si na lekci rezervovat místo předem.

Tančíme, abychom byli zdraví, vitální a plní síly.

Mé lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu.

Na lekci vás provedu také taneční improvizací, při které se můžete zatančit podle své chuti a potřeb. Právě improvizace může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Naučíte se, jak se nechat vést v tanci hudbou anebo naopak tancem doplnit hudbu. Více o mém pojetí tance a jógy zde.

Tančíme, abychom se cítili dobře a uvolněně.

Relaxace a meditace jsou součástí lekce

Stejně jako je pro mne důležitý začátek lekce, je nesmírně důležitý i její konec. Rozvíjíme schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

Maximální kapacita na lekci: 14 míst

Cena lekce: 480 Kč

Platba 

Poprosím Vás o zaslání platby převodem na účet ještě před konáním lekce.
Číslo účtu pro platbu: 2012618026/3030


Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 48 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 48 h předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

 

Přidej se k nám Zjistit více