Open class Contemporary dance pro všechny pokročilosti

Zavřít

otevřené lekce tance, vhodné i pro úplné začátečníky

Rezervovat místo

270 Kč

tančíme každé úterý
17:00—18:30 h / začátečníci

studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno

(lekce se nekoná 30. 11. )

O akci

Milí přátelé, srdečně Vás zvu na otevřené lekce tance a jógy. Poslední letní lekce se koná 7. 9. 2021. Poté bude pauza a já na dovolené.

Pokračovat v lekcích tance a jógy budeme v podzimním semestru od 12. 10. do 21. 12. 2021.

Otevřené na sebe nejsou nijak vázané, můžete se přihlásit na kteroukoliv lekci. Vzhledem k omezené kapacitě, je potřeba si na lekci rezervovat místo předem. O lekcích jógy se více dočtete zde.

Nemusíte umět tančit ani nepotřebujete žádnou zvláštní průpravu. Naučíme se společně základní a zprvu jednoduché taneční kroky a pohyby, které budeme postupně a pozvolna rozvíjet. 

O lekci tance

Tančíme pro uvolnění, příjemný pocit, pro radost z pohybu a vitalitu těla. Mé lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu.

Na lekci vás provedu také taneční improvizací, při které se můžete zatančit podle své chuti a potřeb. Právě improvizace může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Naučíte se, jak se nechat vést v tanci hudbou anebo naopak tancem doplnit hudbu. Více o mém pojetí tance a jógy zde.

Co zažiješ

Pohyb ● Prožitek ● Odpočinek ● Uvolnění ● Fyzická síla

● Pružnost ● Ladnost ● Pohybová kreativita

Maximální kapacita na lekci: 12 míst

Lekce budou probíhat za minimálního počtu 5 přihlášených osob.

Platba

Platbu, prosím, zašlete předem na účet: 2012618026/3030.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 h předem

Pro účast na lekci, prosím, dodržujte opatření, která platí od 22. 11. 2021

Dle epidemiologických nařízení je vstup na lekci možný pouze pro osoby, kteří jsou buď očkovaní nebo ti, kteří prodělali onemocnění covid 19 v uplynulých 180 dnech; nebo lidé, kteří mají 1. dávku očkování a k tomu PCR test. S ohledem na výše uvedená nařízení bohužel nemohu při vstupu na lekce uznat antigenní test nebo samotest. Děkuji za pochopení a respektování výše uvedených podmínek.

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

 


 

Přidej se k nám Zjistit více