Tanec / contemporary dance v červnu 2021

Zavřít

otevřené lekce tance, vhodné i pro úplné začátečníky

Rezervovat místo

270 Kč

úterý 18:00—19:30 h
1., 15. a 29. 6. 2021

Yoga iD, Poštovská 3, Brno

O akci

Milí přátelé, srdečně Vás zvu na otevřené lekce tance a jógy, které budou probíhat od 1. června každé druhé úterý (rozpis termínů je níže). Lekce tance se v tento termín střídají s lekcemi jógy. Taneční lekce jsou vhodné i pro začátečníky a věřím, že zaujmou i pokročilejší. Lekce na sebe nejsou nijak vázané, můžete se přihlásit na kteroukoliv lekci. Vzhledem k omezené kapacitě, je potřeba si na lekci rezervovat místo předem. O mých lekcích jógy se více dočtete zde.

Termíny lekcí červen 2021

úterý 1. 6. ~ Tanec / Contemporary dance
úterý 8. 6. ~ Hatha jóga & Relaxace
úterý 15. 6. ~ Tanec / Contemporary dance
úterý 22. 6. ~ Hatha jóga & Relaxace
úterý 29. 6. ~ Tanec / Contemporary dance

od 1. 7. do 31. 8. budou lekce tance probíhat vždy v úterý 17:00—18:30 h

Kdo se po nich bude chtít protáhnout a dopřát si relaxaci, hned po lekci tance navazuje lekce  hatha jógy od 18:30 h

O lekci tance

Tančíme pro uvolnění, příjemný pocit, pro radost z pohybu a vitalitu těla. Mé lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu.

Na lekci vás provedu také taneční improvizací, při které se můžete zatančit podle své chuti a potřeb. Právě improvizace může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Naučíte se, jak se nechat vést v tanci hudbou anebo naopak tancem doplnit hudbu. Více o mém pojetí tance a jógy zde.

.  

Co zažiješ

Pohyb ● Prožitek ● Odpočinek ● Uvolnění ● Fyzická síla ● Pružnost

Ladnost ● Pohybová kreativita

Maximální kapacita: 10 míst

Lekce budou probíhat za minimálního počtu 6 přihlášených osob.

Platba

Platbu, prosím, zašlete předem na účet: 2012618026/3030.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 h předem

Pro účast na lekci, prosím, dodržujte tato opatření:

Dle epidemiologických nařízení je vstup do studia možný pouze pro osoby, které mají platný negativní test PCR ne starší než 7 dní nebo antigenní test ne starší než 72hod nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2.dávce), nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 90 dní od prodělané nemoci COVID-19.

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

 


 

Pro účast na lekci, prosím, dodržujte tato opatření:

Dle epidemiologických nařízení je vstup do studia možný pouze pro osoby, které mají platný negativní test PCR ne starší než 7 dní nebo antigenní test ne starší než 72hod nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2.dávce), nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 90 dní od prodělané nemoci COVID-19.

Přidej se k nám Zjistit více