Nadechni se a leť červen 2021

Zavřít

víkendový pobyt s tancem, jógou a relaxacemi

Rezervovat místo

11.—13. 6. 2021
Farma Kalhov

Přihlášky na: sylva@jogavprovence.cz
Cena pobytu: 4650 Kč

O akci

Milí, blíží se náš další víkendový pobyt, opět na Farmě Kalhov.

Tak jako pták, který několikrát silně mávne křídly, vylétne do výše a pak se už jen nechá unášet vzestupným proudem vzduchu…
Umět si odpočinout zní jednoduše, ale jsme schopni si ho v každodenním životě opravdu dopřát? V pořadí třetí víkend, kde tanec přechází v jógu nebo jóga v tanec.

Budeme tančit, cítit hravost, radost, energii a vitalitu. Pomocí jógy, meditace a relaxace necháme tělu a mysli dostatek času a prostoru se uvolnit a jen tak tiše spočívat. Součástí víkendu je také náš oblíbený a speciální taneční večer Pod Měsícem. Mám pro tento víkend také nachystané mantry a mudry (gesta rukou).

Co nás čeká?

 • Termín: 11.—13.6. 2021 (od pátku do neděle)
 • Místo: Místo: Stylový penzion rodinné farmy v Kalhově na Vysočině (autem z Brna 1hod, z Prahy 1h15)
  Na penzion můžete kouknout tu: http://farmakalhov.cz/
 • Ubytování: dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s veškerými toaletními potřebami. Jednolůžkový pokoj je možný po dohodě a za příplatek 700kč/víkend.
 • Jídlo: plná penze od páteční večeře do nedělního oběda (v poledne obědové polévky), vegetariánská alternativa je samozřejmostí.
  Program: celkem 8 h lekcí tance, hatha jógy, taneční večer Pod Měsícem, ranní meditace, relaxace a zpěv manter.
  Začneme v pátek večer a skončíme v neděli před obědem.
 • Cena: Záloha: 2000kč (převodem na účet spolku Bonparis, z.s.)
  Doplatek: 2650kč (platí se na místě)

Přihlášky

Přihlásit se můžete na sylva@jogavprovence.cz
Obratem Vám zašleme fakturu s potřebnými platebními údaji.
Vaši objednávku pobytu považujeme za závaznou po obdržení platby.

Kontakt a dotazy

Další informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle: 732 358 757 (Sylva)

Storno podmínky a zrušení pobytu

Vezměte, prosím, na vědomí, že v případě zrušení Vaší účasti na víkendovém pobytu poplatek nevracíme. Můžete za sebe někoho poslat nebo – bude-li kapacita naplněna – Vás spojíme s náhradníkem.

Respektujeme nařízení vlády v souvislosti s omezeními týkající se Covidu 19. Každý účastník o nich bude před pobytem informován a svojí účastí souhlasí s tím, že je respektuje taky.


 

„Tancem vás provedu tak, abyste si jej užili a měli z něj radost, i když jste nikdy před tím netančili anebo se možná tančit ostýcháte. Jóga se s tancem užitečně doplňují a vzájemně obohacují. Oboje učí krásnému a zdravému držení těla, napomáhá myšlenkám plynout. Tanec také pomáhá rozpouštět napětí a strnulost, tělo se učí ladnosti a jemnosti. Při józe se učíme spočívat, učíme se přirozenému dechu, zlepšujeme pružnost i sílu těla, mysl se zklidňuje. Skutečně odpočíváme.“

Těšíme se na společný víkend

Dash a Sylva

Přidej se k nám Zjistit více