Nové kurzy v semestru jaro 2024

Zavřít

Contemporary dance a přirozený tanec & jóga a relaxace

Rezervovat místo

jarní semestr 4. 3. – 25. 6. 2024

radost a vitalita v těle

tanec je pohyb pro všechny

O akci

Pojďme se potkat. Mé kurzy tance a jógy jsou tu pro všechny, kteří se chtějí hýbat, věnovat čas sobě, zlepšit fyzickou kondici, umět se uvolnit a cítit se v těle dobře. Technika, zdravé principy pohybu a kvality jako odvaha, síla a vytrvalost jsou také důležitou součástí mého přístupu k práci s tělem stejně jako jemnost, vnímavost, schopnost se v těle a v mysli uvolnit a zklidnit. Tančíme a cvičíme, abychom se cítili dobře. Tančíme pro radost.

Kurzy od 4. března do 25. června 2024 

Kurz Contemporary dance a přirozený tanec I. – začátečníci a mírně pokročilí
pondělí 9:30—11:00 H 

Kurz Contemporary dance a přirozený tanec II. – mírně pokročilí
úterý  17:00—18:30 H

Kurz Contemporary dance a přirozený tanec III. – začátečníci
čtvrtek 9:45—11:15 H 

Kurz Jóga a relaxace – všechny pokročilosti
úterý  18:45—20:15 H 

🌷Pokud už je kurz zaplněn a nenašli jste v něm pro sebe volné místo, i přesto mi napište, že máte zájem u mě tančit nebo cvičit jógu. Může se stát, že se nějaké místo z důvodu nemoci apod. uvolní. Pokud o Vás budu vědět, můžu se Vám v takovém případě ozvat a místo Vám nabídnout. 

Pro přihlášení do kurzu si rozklikněte daný kurz.
Všechny kurzy probíhají ve studiu Yoga iD, Poštovská 3, Brno

Letos je to 21 let, od doby, kdy jsem začala pravidelně učit. Protančili jsme s mnoha studenty tisíce hodin při taneční improvizaci. Vytvořila jsem za tu dobu stovky tanečních vazeb. Potkala jsem spoustu úžasných studentů, s mnoha z nich jsme dlouholetí přátelé. Vnímám vás pozorně. Je pro velmi důležité, abyste se na mých lekcích cítili dobře a příjemně. Tanec, jóga, aromarelaxace a spoustu dalších technik jsou v tom pro mne dobrými pomocníky.

Uvolněné tělo je svobodné tělo

Tanec přináší vitalitu

Mé lekce tance vycházejí z contemporary dance, moderního tance a release dance, jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu.

Osvoboďte se od studu

Na lekci vás provedu také taneční improvizací, při které se můžete zatančit podle své chuti a potřeb. Právě improvizace může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb a budete mít dostatek prostoru i k vlastnímu vyjádření.

O Contemporary dance

Více o mém pojetí tance contemporary dance najdete zde
Více o mých lekcích jógy najdete zde

Těším se na vás

Přidej se k nám Zjistit více