Kurz Contemporary & přirozený tanec I. podzim 2023

Zavřít

začátečníci a mírně pokročilí

Obsazeno

PŘIJĎTE TANČIT

Kurz je už zcela naplněn, ale občas se uvolní nějaké místo.
Můžete se zapsat na seznam náhradníků.

pondělí 9:30—11:00 H
studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno

11. 9. 2023—22. 1. 2024  (16 lekcí)

O akci

Mé lekce tance jsou živelné a poetické, inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou tu pro všechny, kteří se chtějí hýbat, věnovat více času sobě, odpočinout si pohybem a užít si tanec bez tlaku na výkon. Tančíme, abychom se cítili dobře a uvolněně. Tančíme pro radost. Na mých lekcích není nikdo posuzován ani hodnocen, společně se inspirujeme a podporujeme.

Tento dopolední kurz je určen začátečníkům, kteří chtějí začít tančit a také mírně pokročilým, kteří už s tancem mají nějakou zkušenost.

Jak probíhají lekce

Vedená část: Většina lekcí sestává z vedené části a části tvořivé – improvizační. Ve vedené části se učíme jednotlivé pohyby a taneční vazby, ve kterých jsou dané pohyby do sebe navázané. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme společně rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abyste tyto kvality mohli využít a přenést i do svého běžného života. Učíme se nové pohyby, které rozvíjejí pohybovou koordinaci, rovnováhu, stabilitu, sílu, pružnost těla, ale také velmi důležitou schopnost těla a mysli – uvolnit se. Uvolněné tělo je svobodné tělo.
V rámci kurzu se také učíme společnou taneční vazbu – choreografii.

Kreativní / improvizační část: důležitou součástí lekcí je taneční improvizace spojenou s imaginací, která je silným zdrojem pro rozvíjení vlastní pohybové kreativity. Kvality, které budeme skrze pohyb prozkoumávat je tekutost, lehkost, vláčnost, v propojení se silou, živelností a klidem. Je pro mne důležité, aby každý účastník dostal prostor i pro své vlastní vyjádření pohybu, své cítění, emoce a fantazii. Jóga, vedená relaxace a meditace nám na vybraných lekcích poslouží ke zklidnění nervového systému, uvolnění a napojení se na své tělo.

Hosté: V rámci kurzu povedou 3-4 lekce také jiní lektoři, kteří svým vlastním a osobitým přístupem k tanci mohou přispět k rozšíření tanečních možností každého tanečníka, a vidět tak tanec v jeho pestré podobě.

Taneční techniky 

v kurzu se budeme opírat a inspirovat se těmito tanečními technikami a přístupy:

  • contemporary dance (současný tanec)
  • Limon technika
  • klasický tanec
  • release technika
  • floorwork technika
  • kontaktní improvizace
  • jóga, relaxace, meditace

Tanec přináší vitalitu

Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb a budete mít dostatek prostoru i k vlastnímu vyjádření.

O Contemporary dance

Více o mém pojetí tance contemporary dance najdete zde

Maximální kapacita: 10 míst

Minimální počet lidí pro otevření kurzu je 8.

Cena půlročního kurzu je 5760 Kč

Pokud by pro někdo potřeboval, lze se individuálně domluvit na splátce ceny kurzu do více splátek.

Platba

Záloha: 2000 Kč (splatná do 5 dnů po Vaší rezervaci)
Doplatek: 3760 Kč (hotově na první lekci kurzu nebo převodem na účet)
Číslo účtu: 2012618026/3030

Kurz se hradí před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému.

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 3. 9. včetně — storno platba: 0 Kč (záloha je však nevratná)
Zrušení rezervace od 4. 9. včetně — platíte 100 % ceny kurzu
*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Je možné si nahradit maximálně 3 zameškané lekce na některém z jiných probíhajících kurzů tance a jógy, po domluvě s lektorem. Náhrady je možné čerpat pouze během podzimního semestru 11. 9. 2023 – 25. 1. 2024

Náhrady na open classech, speciálních lekcích a workshopech nejsou možné.

Lekce se nekonají v tyto dny a svátky:

20. listopadu., 18. a 25. prosince a 1. ledna 2024

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací a těším se na lekcích.

Dash

Přidej se k nám Zjistit více

Chci přidat na seznam náhradníků:

Zavřít