Contemporary & nature dance (2 kurzy)

Zavřít

pro všechny, i ty, kteří nikdy předtím netančili

Obsazeno

3900 Kč

Kurz je už zcela naplněn, ale občas se uvolní nějaké místo.
Můžete se zapsat na seznam náhradníků.

dva kurzy (dopoledne a odpoledne)
Místo konání kurzů níže ↓

Kurz I. středa 9:30—11:00 H
Kurz II. úterý  17:00—18:30 H

O akci

Chceš se cítit dobře?

Jste zváni k tanci, moji milí, otvírám kurzy tance pro všechny, kteří se chtějí hýbat, rozvíjet své taneční schopnosti nebo se jen přijít odpočinout, uvolnit tělo i mysl a začlenit tanec do běžného každodenního života.

Contemporary & nature dance I. / ranní kurz
středa 9:30—11:00 H
21. 9.—14. 12. 2022 / studio Efekt dance, Jana Babáka 11
Přihláška

Contemporary & nature dance II. / večerní kurz
úterý  17:00—18:30 h

20. 9.—13. 12. 2022 / studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno​​
Přihláška

 

Tanec přináší vitalitu

Mé lekce Dashdance vycházejí z contemporary dance, jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu.

O kurzu

Ve výuce tance vycházím z přirozeného tance, z moderního stylu tance – Limon techniky a ze základů klasického tance (baletu) Využívám techniky současného tance jako je floorwor a release technika. Tanečník dostává prostor pro své vlastní vyjádření pohybu a své cítění v improvizaci. Pro tanečníkovo usebrání a relaxaci využívám také jógu, dechové techniky a meditaci.

Co vám tanec přinese

Na lekci vás provedu také taneční improvizací, při které se můžete zatančit podle své chuti a potřeb. Právě improvizace může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb a budete mít dostatek prostoru i k vlastnímu vyjádření.

Tančíme proto, aby nám bylo dobře. Tančíme pro radost.

Naučíte se taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme společně rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abyste tyto kvality mohli využít a přenést i do svého běžného života.

Na závěr lekce si dopřejeme i relaxaci. Schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

O Contemporary dance

Více o mém pojetí tance contemporary dance najdete zde

 

 

Maximální kapacita na kurzu: 12 lidí

Jak zaplatit kurz

Poprosím Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 11. 9. včetně — storno platba: 0 Kč (záloha je však nevratná)
Zrušení rezervace od 12. 9. včetně — platíte 100 % ceny kurzu
*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiných kurzech a lekcích nejsou z kapacitních důvodů možné.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Covid a jiné důvody přerušení výuky

V případě, že se kurz bude muset přerušit z důvodu nařízení vlády, z důvodu covidu nebo nemoci lektora, nebude možné vrátit peníze, všechny přerušené lekce vám však budou nahrazeny co nejdříve to bude možné.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací a těším se na lekcích.

Těším se na setkání

Dash

Přidej se k nám Zjistit více

Chci přidat na seznam náhradníků:

Zavřít