Dash

Kurz Contemporary dance pro lehce pokročilé s Dash od 12.10. (6 lekcí)

Zavřít

SEMESTR PODZIM 2021

Rezervovat místo

1800 Kč

úterý 18:30—20:00 h
Yoga iD, Poštovská 3, Brno

12. října—16. listopadu 2021

Další kurz bude v termínu: 23.11. —21.12.2021

O akci

Jste zváni k tanci, moji milí, otvírám kurz tance pro všechny, kteří se chtějí smysluplně hýbat, rozvíjet své taneční schopnosti nebo se jen přijít odpočinout, uvolnit tělo i mysl a začlenit tanec do běžného každodenního života. Náplň kurzu je zaměřena pro ty, kteří již mají s tancem nějakou zkušenost a navštěvovali například jiný kurz tance, ať už v Dashdance či u jiných učitelů. Rozhodně však kurz neuzavírám začátečníkům, jsou také zváni, jen musí počítat s tím, že náplň kurzu  bude vedena v lehounce pokročilejší variantě. Pro ty, kdo přeci jen chtějí začít pomalu a od základů jsou určeny open classy Contemporary dance.

O kurzu

Ve výuce tance vycházím ze základů klasického tance (baletu), z moderního stylu tance – Limon techniky. Využívám techniky současného tance jako je floorwor a release technika. Tanečník dostává prostor pro své vlastní vyjádření pohybu a své cítění v improvizaci. Pro tanečníkovo usebrání a relaxaci využívám také jógu, dechové techniky a meditaci.

Budeme se učit taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abychom tyto kvality mohli využít a přenést i do běžného života.

Každý tanečník/tanečnice bude mít dostatek i k vlastnímu vyjádření. Během improvizací může tančit podle své chuti a nálady. Naučíme se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Na závěr lekce si dopřejeme i relaxaci. Schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Maximální kapacita: 12 lidí

Jak zaplatit kurz

Poprosíme Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 4. 10. včetně dnů před začátkem daného kurzu: storno platba: O Kč

Zrušení rezervace po termínu 4. 10.: platíte 100 % ceny kurzu

*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Dvě náhrady jsou po domluvě možné open classu contemporary dance v úterý od 17:00 h. Z kapacitních důvodů není možné si lekce nahradit v kurzu jógy.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Pro účast na lekci, prosím, dodržujte tato opatření:

Dle epidemiologických nařízení je vstup na lekci možný pouze pro osoby, které mají platný negativní test PCR ne starší než 3 dny nebo antigenní test ne starší než 24 hod nebo potvrzení o očkování (za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu), nebo potvrzení, že osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací.

Přidej se k nám Zjistit více