Dash

Kurz 2. Contemporary dance

Zavřít

JARNÍ SEMESTR 7. 2. — 16. 5. 2017

středně pokročilí + pokročilí

Rezervovat místo

3100 Kč

Vždy v úterý 19:30—21:00 h
Taneční sál Magic Free Group, Václavská 19a, Brno

7. února — 16.  května 2017 (15 lekcí)

O akci

Pokročilost neznamená nutně jen fyzickou zdatnost. Pokud jste v předešlých dvou semestrech navštěvovali některý z kurzů pro začátečníky s Dash, určitě zvládnete i tento kurz.

Lektoři

Dash – pouze v průběhu února

Tereza Vejsadová (profesionální tanečnice a lektorka tance) – od 6. 3. 2017 až do konce  kurzu

V první části kurzu s Dash se budeme věnovat rozpohybování jednotlivých částí těla – paže, hrudník, pánev, páteř pomocí švihů, přenášení váhy, spirál a jednotlivých pohybů ve vzájemné souvislosti a s pociťováním celistvosti těla. K tomu budeme využívat i improvizaci, představivost, techniky pro uvolnění po fyzické i psychické stránce, které vycházejí z jógy a meditací. V dalších lekcích s Terezou se naučíte rozmanité sekvence pohybů, taneční vazby a krátké choreografie. Trpělivě a krok po kroku vás povedeme k rozvíjení vlastní pohybových možností, autentickému prožitku a vlastní kreativní tvorbě.

Absence / nevyužité lekce

Nevyužité lekce v kurzu je možné nahradit (max. 3 lekce), pouze však v rámci jarního semestru, na některém z contemporary dance kurzů 1, 2, 3  nebo 4, vždy po předešlém ohlášení se lektorovi daného kurzu. Můžete také místo sebe najít náhradu. V případě onemocnění, těhotenství či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu.

O Tereze Lepold Vejsadové

Již od dětsví se pohybovala v tanečním a divadelním prostředí, v roce 1991 působila např. v inscenaci Shapira v Národním divadle Brno. Absolvovala studium tance na baletní škole I.V. Psoty v Brně. V devadesátých letech navštívila taneční skupinu Kibbutz Contemporary dance company v Izraeli. Vystudovala užitou malbu na SUŠ v Ostravě.

Více než pět let se věnovala pohybové průpravě pro děti, mládež a dospělé s tělesným postižením. Účastnila se několika performance s DJ Lloydem a podílela se např. na choreografii „Planets“ v PTT Poznan v Polsku, kde krátce žila. Před nástupem na rodičovskou dovolenou působila na Lidové konzervatoři a Múzické škole v Ostravě jako taneční pedagog. V současné době nezávisle spolupracuje na tanečních projektech (např. s ProArt) a na pro- jektu Industra STAGE v Brně.

Kontakt na Terezu

E-mail: tereza.vejsadova@seznam.cz
Tel.: 734 749 807

 

Těšíme se na setkání při tanci

Rezervace je plně platná až po uhrazení zálohy. Informace k platbě a kurzu Vám bude zasláno e-mailem během následujících dnů po vyplnění Vaší přihlášky v rezervačním systému. Záloha není vratná s ohledem k přípravě a organizaci celého kurzu.

Přidej se k nám Zjistit více