Dash

Jóga a meditace s Dash

Zavřít

09. 12. 2017 Sobota
od 10:00 do 11:15

Pure Yoga Studio, Pekařská 26, Brno

Obsazeno

250 Kč

Kurz je už zcela naplněn, ale občas se uvolní nějaké místo.
Můžete se zapsat na seznam náhradníků.

O akci

Zvu Vás, milí přátelé, na společnou jógovou praxi, kde se budeme věnovat fyzické (ásanové) praxi a pránájámě. Čeká nás cvičení na rozhýbání kloubů a celého těla, posilující, protahující, záklonové, rotační i obrácené pozice. V lekci budu preferovat více času pro každou pozici, její plné uvědomění, čekejte tedy spíše méně pozic, avšak s hlubokým prožitkem a pozvolným zaujímám jejího správného provedení. Řekneme si také, co to „správné“ provedení znamená. V závěru lekce bych Vás ráda provedla velmi příjemnou relaxací celého těla, vše necháme doznít v tichu a poklidu meditací.

Tato lekce není vhodná pro úplné začátečníky. Máte-li zájem začít s jógou právě se mnou, bude mi ctí. Poprosím Vás však o strpení, v budoucnu pro Vás určitě nějakou lekci vypíši.

Pravidla lekce

Přicházejte, prosím, na lekci s dostatečným předstihem. Je to férový přístup vůči těm, kteří přicházejí včas. Pozdní příchody ruší nejen lektora, ale především účastníky. Podložky a deky jsou ve studiu zdarma k zapůjčení. S sebou si vemte pohodlné oblečení na cvičení.

Rezervace je závazná. Pokud budete chtít svou rezervaci zrušit, je potřeba tak učinit nejpozději 24 h předem. V případě pozdního zrušení či neúčasti na lekci, se platí storno poplatek v plné ceně lekce. Více o storno podmínkách najdete zde.

Maximální počet míst: 15

Těším se na setkání

Dash

Přidej se k nám Zjistit více

Chci přidat na seznam náhradníků:

Zavřít