Ranní Gentle Contemporary dance (kurz)

Zavřít

komorní skupina maximálně 7 žen

Obsazeno

4290 Kč

Kurz je už zcela naplněn, ale občas se uvolní nějaké místo.
Můžete se zapsat na seznam náhradníků.

pondělí 9:30—11:00 H
studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno

19. 9.—5. 12. 2022
(lekce se nekoná 21. 11.)

O akci

Chceš se cítit dobře?

Připoj se k nám a začni tančit. Kurz je určen všem ženám, dívkám, maminkám, které se chtějí zdravě a s radostí hýbat a cítit se dobře ve svém těle.

Dopolední kurz Gentle contemporary dance (komorní skupina max. 7 žen)
19. 9.—5. 12. 2022 | pondělí 9:30—11:00 H
Přihláška

Tanec je úžasný způsob, jak se zdravě hýbat, udržovat zdraví a dobrou náladu. Lekce tvořím tak, abyste odcházely odpočaté a uvolněné.

Záleží mi na tom, aby Ti bylo dobře.

Náplň kurzu

Budeme se učit taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abychom tyto kvality mohli využít a přenést i do běžného života.

A teď trošku taneční poezie

Představ si, že jaké by to bylo, kdybys zavřela oči a začala cítit, jak se tvé tělo pomaloučku uvolňuje. Tančíš ladně a každý pohyb hladce vklouzne do dalšího, aniž bys o tom musela přemýšlet nebo se pohyb učit. Vše plyne zcela intuitivně, spontánně a přirozeně. Dáváš prostor své náladě, pocitům, emocím, aby mohly být takové, jaké jsou. Cítíš ve svém těle měkkou a elegantní ladnost a zároveň i sílu a odvahu tančit tak, jak to v tu danou chvíli potřebuješ. Je ti dobře. Odpočíváš.

Více o mém pojetí tance

Mé lekce dashdance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Vycházejí ze současného tance (contemporary dance.) Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv.

Tanec je péčí o naše tělo.  Učí nás sebedůvěře, učí nás přijímat tělo, učí nás porozumění našim emocím a pocitům. Udržuje nás v kondici, buduje nejen vitalitu, sílu, ale také schopnost se uvolnit a zjemnit.

Maximální kapacita: 7 žen

Cena kurzu: 4290 Kč

Jak zaplatit kurz

Poprosíme Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 16. 9. včetně : storno platba: O Kč

Zrušení rezervace po 17. 9. včetně platíte 100 % ceny kurzu (*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem)

Absence / nevyužité lekce

doplnit

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Covid a jiné důvody přerušení výuky

V případě, že se kurz bude muset přerušit z důvodu nařízení vlády, z důvodu covidu nebo nemoci lektora, nebude možné vrátit peníze, všechny přerušené lekce vám však budou nahrazeny co nejdříve to bude možné.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací a těším se na lekcích.

Těším se na společný tanec

Dash

Přidej se k nám Zjistit více

Chci přidat na seznam náhradníků:

Zavřít