Gentle Contemporary Dance kurz

Zavřít

Komorní skupina maximálně 7 žen

Rezervovat místo

3120 Kč

tanec pro zdraví, radost, vitalitu

studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno

Přihlášky zde

O akci

Otevírám dva dopolední kurzy tance, můžete si vybrat, který z nich se vám více hodí. U obou kurzů nerozhoduje pokročilost, kurz je určen všem ženám, dívkám, maminkám, které se chtějí zdravě a s radostí hýbat, cítit se dobře a spokojeně.

Kurz Gentle dance I.
2. 5.—27. 6. 2022 | pondělí 9:30—10:45 H (naplněn)

Tanec je úžasný způsob, jak se zdravě hýbat, udržovat zdraví a dobrou náladu. Lekce tvořím tak, abyste odcházely odpočaté a uvolněné.

Záleží mi na tom, aby Ti bylo dobře.

Náplň kurzu

Budeme se učit taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abychom tyto kvality mohli využít a přenést i do běžného života.

A teď trošku taneční poezie

Představ si, že jaké by to bylo, kdybys zavřela oči a začala cítit, jak se tvé tělo pomaloučku uvolňuje. Tančíš ladně a každý pohyb hladce vklouzne do dalšího, aniž bys o tom musela přemýšlet nebo se pohyb učit. Vše plyne zcela intuitivně, spontánně a přirozeně. Dáváš prostor své náladě, pocitům, emocím, aby mohly být takové, jaké jsou. Cítíš ve svém těle měkkou a elegantní ladnost a zároveň i sílu a odvahu tančit tak, jak to v tu danou chvíli potřebuješ. Je ti dobře. Odpočíváš.

Více o mém pojetí tance

Mé lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv.

Tanec je péčí o naše tělo. Udržuje nás v kondici, buduje nejen vitalitu, sílu, ale také schopnost se uvolnit a zjemnit. Učí nás sebedůvěře, učí nás přijímat tělo, učí nás porozumění našim emocím a pocitům.

Maximální kapacita: 7 žen

Cena kurzu: 3120 Kč

Jak zaplatit kurz

Poprosíme Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 30. 4. včetně : storno platba: O Kč

Zrušení rezervace po termínu 30. 4. platíte 100 % ceny kurzu (*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem)

Absence / nevyužité lekce

Dvě náhrady jsou po domluvě možné open classu contemporary dance v úterý od 17:00 h. Z kapacitních důvodů není možné si lekce nahradit v kurzu jógy.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Těším se na společný tanec

Dash

Přidej se k nám Zjistit více