Kurz Contemporary dance a přirozený tanec III.

Zavřít
čtvrtek 9:15—10:45 H 
sál DC, Sokol Brno I., Kounicova 22, Brno

23. 2.–1. 6. 2023
(lekce se nekonají 6. a 13. dubna)

O akci

Jste zváni k tanci, moji milí,

otvírám kurz tance pro všechny, kteří se chtějí hýbat, věnovat čas sobě, odpočinout si pohybem, užít si tanec bez tlaku na výkon. Tančíme, abychom se cítili dobře a uvolněně. Tančíme pro radost.

Pozn. Všechny kurzy jsou koncipované i pro začátečníky. Označení kurzů I., II. a III. nemá souvislost s pokročilostí.

O kurzu

Ve výuce tance vycházím z přirozeného tance, z moderního stylu tance – Limon techniky a ze základů klasického tance (baletu) Využívám techniky současného tance jako je floorwor a release technika. Tanečník dostává prostor pro své vlastní vyjádření pohybu a své cítění v improvizaci. Pro tanečníkovo usebrání a relaxaci využívám také jógu, dechové techniky a meditaci.

Tanec přináší vitalitu

Mé lekce Dashdance vycházejí z contemporary dance, jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu.

Co vám tanec přinese

Na lekci vás provedu také taneční improvizací, při které se můžete zatančit podle své chuti a potřeb. Právě improvizace může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb a budete mít dostatek prostoru i k vlastnímu vyjádření.

Tančíme proto, aby nám bylo dobře.

Naučíte se taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme společně rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abyste tyto kvality mohli využít a přenést i do svého běžného života.

Na závěr lekce si dopřejeme i relaxaci. Schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

O Contemporary dance

Více o mém pojetí tance contemporary dance najdete zde

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 8 lidí.

Maximální počet 14 lidí.

Platba kurzu

Poprosím Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 12. 2. včetně — storno platba: 0 Kč (záloha je však nevratná)
Zrušení rezervace od 13. 2. včetně — platíte 100 % ceny kurzu
*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiných kurzech a lekcích nejsou z kapacitních důvodů možné.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Jiné důvody přerušení výuky

V případě, že se kurz bude muset přerušit z důvodu nařízení vlády, z důvodu covidu nebo nemoci lektora, nebude možné vrátit peníze, všechny přerušené lekce však budou nahrazeny co nejdříve to bude možné. V případě nemoci lektora, bude zajištěn záskok jiným lektorem. V případě, že nebude možný záskok, bude lekce nahrazena v co nejbližším možném termínu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací a těším se na lekcích.

Dash

Přidej se k nám Zjistit více