Dash

Kurz contemporary dance II. s Dash od 13. 2.

Zavřít

SEMESTR JARO 2019

pro všechny pokročilosti

Rezervovat místo

3900 Kč

Vždy ve středu 17:00—18:30 h
Street Soul studio, Náměstí SNP 32, Brno

13. února— 22. května 2019
(1. a 8. května se lekce nekoná)

O akci

Jste zváni k tanci, moji milí, těším se i na Vás, kteří jste třeba nikdy před tím netančili.

Náš kurz vychází z různých přístupů: jóga, floorwork, release technika, Limon technika, základy klasického tance, taneční pohybová improvizace, relaxace a meditace.

Lektoři

Dash + Katarzyna Kasia Kamecka (Kasia bude mým hostem na cca 5-6 lekcích kurzu)

Nakoukni do lekce

Awakening

jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu, uvolní svaly v oblasti páteře, beder, pánve a kyčelních kloubů

  • na zemi – v horizontální rovině tzv. floorwork
  • v prostoru – vertikální rovina

Improvizace

první krok, jak zvnitřnit tanec sám v sobě, tzn. být schopen si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Naučíte se, jak se nechat vést v tanci hudbou anebo naopak tancem doplnit hudbu.

Tělo jako pevný fyzický chrám

Budeme se učit zdravé a vitální držení těla. Budeme tančit v pohybech, které přinesou tělu sílu, pružnost, ale také ladnost a uvolnění.

Choreografie

Budete se se mnou učit kroky a pohybové věty, abyste si vyzkoušeli, jak se vaše tělo může hýbat a tančit. Může vám to posloužit jako dočasný pohybový slovník, který si pak sami obohatíte, doplníte či zcela změníte po svém s tím. Budeme tančit na krásné skladby a zjišťovat, že schopnost dát najevo své emoce, je obohacující zkušeností. Mým cílem je, abyste se po mém kurzu přestali bát a nestyděli se tančit před lidmi, na veřejnosti, na ulici, na párty, před sebou samými.

Relaxace a meditace

Stejně jako je pro mne důležitý začátek lekce, je nesmírně důležitý i její konec. Schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Cena pro Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste s námi protančili některý z předchozích semestrů, platí zvýhodněná cena kurzu: 3510

Jak zaplatit kurz

Poprosím Vás o úhradu zálohy ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě Vám pošlu v potvrzení přihlášky.

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 5 dnů před začátkem daného kurzu: neplatíte nic

Zrušení rezervace 5 dnů a méně: platíte 100 % ceny kurzu

  • 90% ceny kurzu Vám vrátím pouze v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiném kurzu (CD I.) jsou možné jen ve výjimečných případech a po domluvě s lektorem (Dash), na jiném kurzu si lze nahradit pouze 2 zameškané lekce. Z kapacitních důvodů není možné si lekce nahradit v kurzu jógy.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací

Dash

Maximální kapacita kurzu je 18 míst.

Přidej se k nám Zjistit více