Individuální lekce

Domluvte si setkání – jen Ty a Dash

Zavřít

O lekci

Zaměření individuální lekce se odvíjí od konzultace s klientem s ohledem na jeho potřeby, záměr lekce, tělesnou i psychickou kondici, zdravotní či jiná omezení. Jsou určeny těm, kteří preferují komornější atmosféru a osobnější přístup. Na individuální lekci se budu  nerušeně věnovat pouze Vám.

Zaměření individuálního setkání

Setkat se spolu můžeme na individuální lekci jógy: hatha jógy, vinyása jógy, jógy pro těhotné, jógové relaxaci, lekci zaměřené na uvolnění a techniky dechu, podrobnější vysvětlení daných pozic v józe, technikám relaxace a meditace prostřednictvím jógy i tance. Na individuální lekci tance – contemporary dance – Vás povedu technikami, které rozvíjejí uvědomění těla, správné držení těla a k uvolnění od případného napětí a ostychu tančit. Začátečníkům pomáhám s prvními tanečními krůčky, pokročilejším tanečníkům pomáhám v rozvoji jejich vlastní kreativity v pohybu i tvorbě vlastních choreografiích nebo v jejich autentickému projevu pomocí různých tanečních technik současného tance (floorwork, release technika, improvizace, aj.)

Kdy domlouvat individuální lekci?

Já i Vy si na společné setkání potřebujeme vyhradit čas. Pro individuální setkání je k dispozici jen omezený počet míst. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte minimálně 2 – 3 týdny před Vámi požadovaným termínem.

Místo

Pokud máte své místo, které z osobních či časových důvodů preferujete, mohu za Vámi přijet. Pokud necháte výběr místa na mně, nabídnu Vám možnost uskutečnit naše setkání v jednom z tanečních a jógových sálů.

Cena

Cena se odvíjí od délky lekce (60 / 75 / 90 i více minut).

Více

Bližší informace o ceně a průběhu individuálních lekcí ode mne dostanete během prvního pohovoru.
Těším se na setkání
Dash