Tereza Kolářová Lektor

Zavřít

O mně

Mám ráda pohyb. Jsem žena, manželka, mamka dvou dětí (Barči a Jonáše). Mé děti mě stále stimulují k aktivitě všeho druhu a taky k rozhodnutí dělat věci, které pro mě mají smysl.

Jak ses dostala k józe?

Pracuji ve zdravotnictví západní medicíny t. č. jako anesteziologická sestra. A z důsledku praxe v oboru, s rukou v ruce s radostí z pohybu (ať už z tance, běhu, či plavání) a neodmyslitelné péči o tělo a ducha, mě mé kroky vedly k zájmu o jógu. Zpočátku byl zájem jen o fyzickou stránku (zaujímání ásán), po čase se však má praxe začala prohlubovat v prožívání jógy jako cesty. Jóga mě upoutala svou vědomou logickou prací s tělem, svou návazností, svobodou i tichem. A protože mě nenechala plout jen na obláčku vlastní praxe, rozhodla jsem se absolvovat kurz lektorství power jógy pod vedením Václava Krejčíka a lektorství dětské jógy u Hanky Luhanové, a předávat své poznání dál.

Co tě na józe přitahuje?

V průběhu plynutí času jsem učila kurzy i open classy power jógy, vinyása jógy, gravid jógy, yin yogy, hatha jógy. Ve svých lekcích ráda využívám hru i koncentraci, plynutí i vědomé zastavení se, sílu i něhu. Baví mě cesty od někud někam, proplouvání prostorem za líbivých tónu, které mému uchu lahodí, baví mě příběhy reálné i ty snové, ráda se směji a těší mě milá překvapení, pevná přátelství a otázky proč?
Více o mně

Moje akce

  • Lektor nemá vypsanou žádnou lekci.

Vyber si z nabídky všech akcí

Přejít do kalendáře