Hana

Workshop contemporary dance: síla a pružnost páteře s Hanou

Zavřít

27. 10. 2018 Sobota
od 10:00 do 12:00

Street Soul studio, Náměstí SNP 32, Černá pole, Brno

Rezervovat místo

350 Kč / 300 Kč (Dashdance fam)

O akci

Taneční workshop vhodný i pro začátečníky zaměřený na páteř.

Pohyb začínající v páteři je skrz její pružnost a přirozené esovité zakřivení nesen do ostatních částí kostry. Zkusíme nechat páteř, aby pracovala sama, necháme se jí vést, aby nám napověděla, který další pohyb je ten pravý, přirozený, v tanci příjemný.“

Budeme zkoumat její pružnost a sílu s pomocí samostatných cvičení, tanečních pohybů, kreativní improvizace vycházející z předem zadané vizualizace.

Maximální kapacita: 15 lidí

Zvýhodněná cena Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste navštěvovali některý z předchozích kurzů contemporary nebo jste zapsáni v některém z aktuálně probíhajících kurzů platí zvýhodněná cena workshopu: 300 Kč

Přihlášky a storno podmínky

Přilášky zasílejte e-mailem na dagmar.voudouragkaki@gmail.com

Připojte, prosím, své jméno, příjmení a telefon.

Vaše rezervace je závazná a plně platná. Vaši rezervaci můžete bezplatně zrušit do středy 24. 10. 2018. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě (po termínu 24. 10. ), budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně workshopu.

Platba

Platba workshopu probíhá předem na účet. Pokyny k platbě obdržíte v přihlášce.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Těšíme se na setkání

Přidej se k nám Zjistit více