Tanec s Dash: contemporary dance letní lekce

Zavřít

otevřené lekce tance, vhodné i pro úplné začátečníky

Rezervovat místo

250 Kč

úterý 17:00—18:30 h
21. a 28. července 2020

Yoga iD, Poštovská 3, Brno

O akci

Milí přátelé, srdečně Vás zvu na letní otevřené lekce tance, které budou probíhat v červenci 2020. Obě taneční lekce jsou vhodné i pro začátečníky a věřím, že zaujmou i vás, pokročilejší. Lekce na sebe nejsou nijak vázané, můžete se přihlásit na kteroukoliv lekci. Vzhledem k omezené kapacitě, je potřeba si na lekci rezervovat místo předem. Další otevřené lekce v létě neplánuji, ale v srpnu si se mnou můžete zatančit a zacvičit jógu na prodlouženém víkendovém pobytu Nadechni se a leť.

Více o mém pojetí tance a jógy zde.

O lekci

Tančíme pro uvolnění, příjemný pocit, pro radost z pohybu a vitalitu těla. Mé lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu.

Tanec uvolňuje napětí v těle i mysli.

Na lekci vás provedu také taneční improvizací, při které se můžete zatančit podle své chuti a potřeb. Právě improvizace může být prvním krokem, jak být schopen / schopna si zatančit sám/sama doma bez závislosti na krocích či choreografii. Naučíte se nebát a nestydět se při tanci. Naučíte se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Naučíte se, jak se nechat vést v tanci hudbou anebo naopak tancem doplnit hudbu.

.  

Co zažiješ

Pohyb ● Prožitek ● Relaxace

Uvolnění ● Fyzická síla ● Pružnost

Ladnost ● Pohybová kreativita

Maximální kapacita: 14 míst

Lekce budou probíhat za minimálního počtu 6 přihlášených osob.

Platba

Platba lekce probíhá hotově přímo na lekci.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 h předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

Přidej se k nám Zjistit více