Dash

Workshop Contemporary dance: release & flow s Dash

Zavřít

21. 04. 2018 Sobota
od 10:00 do 12:00

Tělocvična Pod Hradem, Údolní 221/3, Brno

Rezervovat místo

400 Kč

O akci

Moji milí, ráda bych Vás pozvala na svou lekci současného tance a pohybu. Co si pro vás chystám:

  • V úvodní části se budeme věnovat floorworku—pohybu na zemi, naučíte se krátké pohybové sekvence zaměřené na uvolnění, mobilitu, koordinaci a plynulost. Zaměříme se také na střed těla a protažení a uvolnění za
  • Jóga a pránájáma nám pomohou uvědomit si dech, který je nezbytným „parťákem“ pro uvolněný a plynulý pohyb.
  • Provedu vás také imaginací k taneční improvizaci a k vaší vlastní pohybové kreativitě.
  • V druhé části lekce se společně naučíme taneční choreografii na skladbu od Glass Animals. Skladbu vám prozradím až na lekci, ale bude to pohybově i poslechově moc příjemná lahůdka.
  • Nezbytnou a důležitou součástí mých lekcí je relaxace spojená s meditací v závěru lekce.

Pro koho je lekce určena

pro mé stálé studenty, pokročilé, začínající, ráda uvítám i nováčky. Zváni jsou samozřejmě i úplní  začátečníci, jen prosím, počítejte s tím, že choreografie bude mírně pokročilá, začátečníkům může tedy chvíli trvat, než se v nových pohybech budou cítit pohodlně. Na mých lekcích však nejde o výkon, nemusíte se stydět, když vám kroky nepůjdou tak, jak si představujete. Kdykoliv si budete moci odpočinout, třeba si i sednout a jen se dívat. Ostatně pohyb se učíme i „pozorováním“.

Pozn.: pokud to bude nutné, bude se mnou na lekci přítomen i náš roční syn Charis. Prosím, počítejte s tím, že během lekce mohou být dvě krátké přestávky.

Maximální kapacita: 16 lidí

Cena 350 Kč pro Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste navštěvovali některý z předchozích kurzů contemporary nebo jste zapsáni v některém z aktuálně probíhajících kurzů platí zvýhodněná cena workshopu: 350 Kč.

Platba

Platba workshopu probíhá hotově přímo na lekci.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Přihlášky a storno podmínky

Přihlašování probíhá výše kliknutím na „rezervace místa“. Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě (méně jak 24 h před začátkem lekce), budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně workhopu .

Moc se na vás těším

Dash

""The more you let go of everything in your body all at once, the softness of your flesh will protect you."
[Ohad Naharin]

Přidej se k nám Zjistit více