Dash

Večerní relaxace online s Dash

Zavřít

Uvolnění těla. Ztišení mysli. Čas a péče pro naši tělo a duši.

Rezervovat místo

120 Kč

čtvrtek 1. 7. 2021
v čase 20:00—20:40 h

online lekce přes Zoom

O akci

Moji milí, zvu vás na online setkání na lekce Večerní Relaxace. Pojďte si dopřát odpočinek a zklidnění po celém dni. Pro relaxaci využívám různé techniky jógové relaxace, dech a vizualizace. Nechte se vést mým hlasem, po celou dobu relaxace budete jen ležet (či sedět) a dopřávat tělu i mysli pokojné spočívání. Relaxace pomáhá uvolňovat napětí, stres, fyzickou i psychickou únavu. Lekce probíhá online přes Zoom.

Přihlášení / Chci se připojit na relaxaci

Pokud máte zájem o relaxaci, napište mi na: dagmar.voudouragkaki@gmail.com 

následně Vám zašlu odkaz pro přihlášení.

* Pro online relaxaci je lepší mít Zoom nainstalovaný v počítači. Pro připojení na relaxaci vám stačí pouze odkaz, který Vám zašlu e-mailem po Vašem přihlášení. (Do e-mailu vám kromě odkazu pošlu také  Meeting ID a heslo pro jistotu, pokud by vám link nefungoval.)

Co si připravit na relaxaci

Na relaxaci si nachystejte podložku, deku či jógamatku, na které budete ležet. Velký polštářem či další dekou podložíte kolena. Malý ručník či polštářek si dáte pod hlavu. Další dva menší polštářky můžete dát jako oporu pro dlaně a předloktí. Připravte si také deku na přikrytí.

Připojujte se od 20 h, po připojení máme 5 min na případné technické doladění. Samotná relaxace trvá 35 minut. Kdo bude chtít, tak se po relaxaci může znovu připojit (pošlu vám e-mailem 2. odkaz), sdílíme spolu případné dotazy nebo zážitky z relaxace. 

Platba

Cena lekce: 120 Kč

Platbu, prosím, zašlete na číslo účtu: 2012618026/3030

Důležité

během relaxace si vypněte mikrofon, aby nás nerušily zvuky z naší místnosti, video si můžete nechat zapnuté. 

Těším se na večerní setkání

Dash