Podmínky rezervace kurzů

Zavřít

18. 12. 2017 Pondělí
od 00:00 do 22:00

Rezervovat místo

O akci

Děkujeme, že jste si před před Vaší rezervací přečetli následující informace týkající se rezervací kurzů contemporary.

Rezervace místa v kurzu

Rezervace probíhá prostřednictvím rezervačního systému. Vámi provedená rezervace daného kurzu je pro Vás plně závazná. Jejím provedením souhlasíte s podmínkami rezervace kurzu a storno podmínkami. Každou rezervaci vidíme v rezervačním systému, víme tedy o Vás a místo Vám držíme. Další potvrzení již rezervační systém ani my nezasíláme. Vaši rezervaci daného kurzu vidíte na svém účtu v rezervačním systému po přihlášení. Pokud nemáte svůj uživatelský účet v rezervačním systému, zaregistrujte si svůj vlastní účet.

Platba

Platba probíhá předem, po Vaší rezervaci, převodem na účet a musí být uhrazena nejpozději 5 dní před začátkem daného kurzu. Pokud se hlásíte až na poslední chvíli, probíhá platba nejpozději následující den po Vaší rezervaci.

Děkujeme Vám za solidní přístup, neradi urgujeme s platbou, a tak Vás žádáme o včasnou platbu kurzu.

Číslo účtu pro platbu.: 94-2560830247/0100

Poznámka: jméno + číslo kurzu

(např. „Dancingerová Contemporary 2“)

Rezervací a platbou je Vaše přihláška do kurzu 100% hotová. Pak už se budeme těšit na tanečním sále.

Storno podmínky

Zrušení rezervace do 3 dnů před začátkem daného kurzu: bezplatně

Zrušení rezervace 3 dny včetně a méně: 100 % ceny kurzu

  • 90% ceny kurzu Vám vrátíme pouze v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem
  • v případě, že od nám od Vás platba nedorazí včas a svou rezervaci jste nezrušili, platí pro Vás také storno podmínky a dodatečně Vás požádáme o doplacení storno platby

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete si nahradit 3 zameškané lekce na některém z ostatních kurzů, které jsou vypsány v aktuálním (podzimním) semestru. Jejich rozvrh najdete v Kalendáři. Můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Více než dvě náhrady nejsou možné.

Jak požádat o náhradu?

Chcete-li si přijít nahradit lekci, napište lektorovi daného kurzu a zeptejte se, můžete-li přijít. Některé kurzy jsou z kapacitních důvodů omezeny počtem lidí, lektor Vám sdělí, jestli je volno a kdy si můžete přijít lekci nahradit.

Kontakt na lektora najdete u jeho profilu.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Umožňujeme však místo sebe najít náhradu.

Děkujeme Vám za respektování podmínek rezervací

Dashdance