Pod Měsícem ( ) taneční večer

Zavřít
pátek 18:00—20:00 h
studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno

aktuální termíny: 18. 2. a 18. 3. 2022

O akci

O lekci

Taneční večery nazvané Pod Měsícem začaly s prvním říjnovým úplňkem již v r. 2013. Vznikly z mé vlastní potřeby si někde zatančit, uvolnit se, setřepat únavu a doplnit energii. Chtěla jsem si jen pustit dobrou hudbu a tančit volně a svobodně, jak v ten den chci a jak potřebuji. A protože tanec je úžasný způsob setkávání lidí různého věku, pohlaví, zaměstnání, barvy pleti, temperamentu, otvírám je i pro veřejnost. Ráda pozoruji lidi, když tančí a ráda sdílím své nadšení z tance. 

Jak taneční večer probíhá

Na Pod měsícem je vždy nachystán přibližně hodinový set skladeb různého stylu a nálady, od skladeb klidných až k dynamickým. Nejedná se o vedenou lekci, kde byste se učili pohybové sekvence či choreografie. Tančíme podle své chuti a nálady, každý sám či můžeme vyzvat k tanci partnera/ku. Můžeme si kdykoliv sednout a třeba se jen dívat nebo zavřít oči, relaxovat a odpočinout si po celém dni v přítmí a světle svíček. 

Na začátku lekce vás uvedu do večera, nováčkům vysvětlím, jak večer probíhá a v jeho průběhu zasahuji jen minimálně a nabízím několik „jemných“ instrukcí, kterými se může vaše tělo ještě více uvolnit, je-li to potřeba. Je jen na vás, jestli se jimi budete chtít nechat vést. 

Na závěr lekce vás provedu relaxací a závěrečnou meditací, aby pocity a emoce v těle, které se mohou objevit při tanci, dozněly, a vy jste z lekce odcházeli domů klidní a uvolnění.

 

 

Mezigenerační setkávání

Chci, aby si mohl přijít zatančit opravdu každý bez ohledu na věk a taneční úroveň. Večery Pod měsícem jsou otevřeny všem ve věku 10—100 let.

Vítej i Ty

Plně chápu, pokud se ostýcháš přijít, zvlášť, pokud s tancem teprve začínáš. Nemusíš se však bát, nikdo Tě nebude hodnotit, nikdo Tě nebude posuzovat. Těším se na Tebe v milé společnosti lidí, kteří mají rádi tanec a pohyb.


Platba

Platbu, prosím, zašlete předem na účet: 2012618026/3030.

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 h předem

Pro účast na lekci, prosím, dodržujte opatření, která platí od 22. 11. 2021

Dle epidemiologických nařízení je vstup na lekci možný pouze pro osoby, kteří jsou buď očkovaní nebo ti, kteří prodělali onemocnění covid 19 v uplynulých 180 dnech; nebo lidé, kteří mají 1. dávku očkování a k tomu PCR test. S ohledem na výše uvedená nařízení bohužel nemohu při vstupu na lekce uznat antigenní test nebo samotest. Děkuji za pochopení a respektování výše uvedených podmínek.

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Těším se na vás

Dash

Přidej se k nám Zjistit více