Nadechni se a leť / podzim 2021

Zavřít

víkendové pobyty s tancem, jógou a relaxacemi

Rezervovat místo

Přihlášky na: sylva@jogavprovence.cz
Cena pobytu: 5100 Kč

26.—28. 11. 2021 Kůlna Jedovnice
3. —5. 12. 2021 Kůlna Jedovnice

O akci

Milí, na podzim 2021 chystáme dva termíny pro náš víkendový pobyt s tancem, jógou, meditacemi a relaxacemi Nadechni se a leť.

Oba se budou konat v krásném a klidném místě obklopeném tichem a přírodou – na penzionu Kůlna Jedovnice.

 

Tak jako pták, který několikrát silně mávne křídly, vylétne do výše a pak se už jen nechá unášet vzestupným proudem vzduchu…
Umět si odpočinout zní jednoduše, ale jsme schopni si ho v každodenním životě opravdu dopřát? V pořadí třetí víkend, kde tanec přechází v jógu nebo jóga v tanec. Je jedno, zda se cítíte být více jogínkou nebo tanečnicí, zde se stírají hranice. Tanec přináší radost, a radost z pohybu se přenáší i do života. Jóga a meditace jsou vřelými pomocníky, jak se duševně a fyzicky zastavit, spočinout, dopřát tělu a mysli hluboké uvolnění a klid.

Termíny pobytů:

26.—28. 11. 2021

3.—5. 12. 2021

 

Co nás čeká?

hatha jóga, jógové relaxace, ranní jemná jóga a pránájáma, moderní výrazový tanec (contemporary dance), taneční večer Pod Měsícem, mantry a meditace. Začneme v pátek večer a skončíme v neděli před obědem.

Místo: Penzion Kůlna Jedovnice

Ubytování: dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s veškerými toaletními potřebami. Jednolůžkový pokoj je možný po dohodě a za příplatek 600kč/víkend.

Jídlo: plná penze od páteční večeře do nedělního oběda

Program: celkem 8 h lekcí

Cena: Záloha: 3100Kč (převodem na účet spolku Bonparis, z.s.) Doplatek: 2000 Kč (platí se na místě)

Bonus: zdarma využití pohodových procedur typu káď a sauna !!!

 

Fotogalerie z předchozích víkendů

„Tancem vás provedu tak, abyste si jej užili a měli z něj radost, i když jste nikdy před tím netančili anebo se možná tančit ostýcháte. Jóga se s tancem užitečně doplňují a vzájemně obohacují. Oboje učí krásnému a zdravému držení těla, napomáhá myšlenkám plynout. Tanec také pomáhá rozpouštět napětí a strnulost, tělo se učí ladnosti a jemnosti. Při józe se učíme spočívat, učíme se přirozenému dechu, zlepšujeme pružnost i sílu těla, mysl se zklidňuje. Skutečně odpočíváme.“

Přihlášky

zasílejte na: sylva@jogavprovence.cz
Obratem Vám zašleme fakturu s potřebnými platebními údaji.
Vaši objednávku pobytu považujeme za závaznou po obdržení platby.

Kontakt a dotazy

Další informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle: 732 358 757 (Sylva)

Storno podmínky a zrušení pobytu

Vezměte, prosím, na vědomí, že v případě zrušení Vaší účasti na víkendovém pobytu poplatek nevracíme. Můžete za sebe někoho poslat nebo – bude-li kapacita naplněna – Vás spojíme s náhradníkem.

Pro účast na pobytu, prosím, dodržujte opatření, která platí od 22. 11. 2021

Dle epidemiologických nařízení je vstup na lekci možný pouze pro osoby, kteří jsou buď očkovaní nebo ti, kteří prodělali onemocnění covid 19 v uplynulých 180 dnech; nebo lidé, kteří mají 1. dávku očkování a k tomu PCR test. S ohledem na výše uvedená nařízení bohužel nemohu při vstupu na lekce uznat antigenní test nebo samotest. Děkuji za pochopení a respektování výše uvedených podmínek.

Těšíme se na společný víkend

Dash a Sylva