Nadechni se a leť / podzim 2021

Zavřít

víkendové pobyty s tancem, jógou a relaxacemi

Rezervovat místo

Přihlášky na: sylva@jogavprovence.cz
Cena pobytu: 5100 Kč

26.—28. 11. 2021 Kůlna Jedovnice
3. —5. 12. 2021 Kůlna Jedovnice

O akci

Milí, na podzim 2021 chystáme dva termíny pro náš víkendový pobyt s tancem, jógou, meditacemi a relaxacemi Nadechni se a leť.

Oba se budou konat v krásném a klidném místě obklopeném tichem a přírodou – na penzionu Kůlna Jedovnice.

 

Tak jako pták, který několikrát silně mávne křídly, vylétne do výše a pak se už jen nechá unášet vzestupným proudem vzduchu…
Umět si odpočinout zní jednoduše, ale jsme schopni si ho v každodenním životě opravdu dopřát? V pořadí třetí víkend, kde tanec přechází v jógu nebo jóga v tanec. Je jedno, zda se cítíte být více jogínkou nebo tanečnicí, zde se stírají hranice. Tanec přináší radost, a radost z pohybu se přenáší i do života. Jóga a meditace jsou vřelými pomocníky, jak se duševně a fyzicky zastavit, spočinout, dopřát tělu a mysli hluboké uvolnění a klid.

Termíny pobytů:

26.—28. 11. 2021 (téměř zaplněn)

3.—5. 12. 2021 (volná místa)

 

Co nás čeká?

hatha jóga, jógové relaxace, ranní jemná jóga a pránájáma, moderní výrazový tanec (contemporary dance), taneční večer Pod Měsícem, mantry a meditace. Začneme v pátek večer a skončíme v neděli před obědem.

Místo: Penzion Kůlna Jedovnice

Ubytování: dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s veškerými toaletními potřebami. Jednolůžkový pokoj je možný po dohodě a za příplatek 600kč/víkend.

Jídlo: plná penze od páteční večeře do nedělního oběda

Program: celkem 8 h lekcí

Cena: Záloha: 3100Kč (převodem na účet spolku Bonparis, z.s.) Doplatek: 2000 Kč (platí se na místě)

Bonus: zdarma využití pohodových procedur typu káď a sauna !!!

 

Fotogalerie z předchozích víkendů

„Tancem vás provedu tak, abyste si jej užili a měli z něj radost, i když jste nikdy před tím netančili anebo se možná tančit ostýcháte. Jóga se s tancem užitečně doplňují a vzájemně obohacují. Oboje učí krásnému a zdravému držení těla, napomáhá myšlenkám plynout. Tanec také pomáhá rozpouštět napětí a strnulost, tělo se učí ladnosti a jemnosti. Při józe se učíme spočívat, učíme se přirozenému dechu, zlepšujeme pružnost i sílu těla, mysl se zklidňuje. Skutečně odpočíváme.“

Přihlášky

zasílejte na: sylva@jogavprovence.cz
Obratem Vám zašleme fakturu s potřebnými platebními údaji.
Vaši objednávku pobytu považujeme za závaznou po obdržení platby.

Kontakt a dotazy

Další informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle: 732 358 757 (Sylva)

Storno podmínky a zrušení pobytu

Vezměte, prosím, na vědomí, že v případě zrušení Vaší účasti na víkendovém pobytu poplatek nevracíme. Můžete za sebe někoho poslat nebo – bude-li kapacita naplněna – Vás spojíme s náhradníkem.

Těšíme se na společný víkend

Dash a Sylva