Nadechni se a leť / víkendové pobyty

Zavřít

prodloužené víkendové pobyty s tancem, jógou a meditacemi

Rezervovat místo

Přihlášky: sylva@jogavprovence.cz

17.—20. 11. 2022 Statek Anglická Sezóna (bez bylinkové dílny)

26.—30.  8. 2023 Usedlost Lozice (s bylinkovou dílnou)

 

O akci

Milí přátelé, v roce 2022 chystáme dva víkendové pobyty. Letní vydání Nadechni se a leť se bude konat v Lozicích, kam se každoročně v létě rádi vracíme. Podzimní pobyt si užijeme na Statku Anglická Sezóna.

V roce 2023 chystáme pobyt na jaře (místo ještě hledáme) a samozřejmě v létě na v Lozicích, kam se budeme vracet již počtvrté.

Tak jako pták, který několikrát silně mávne křídly, vylétne do výše a pak se už jen nechá unášet vzestupným proudem vzduchu…
Umět si odpočinout zní jednoduše, ale jsme schopni si ho v každodenním životě opravdu dopřát? Pojeďte s námi strávit víkend, kde tanec přechází v jógu nebo jóga v tanec. Je jedno, zda se cítíte být více jogínkou nebo tanečnicí, zde se stírají hranice. Tanec přináší radost, a radost z pohybu se přenáší i do života. Jóga a meditace jsou vřelými pomocníky, jak se duševně a fyzicky zastavit, spočinout, dopřát tělu a mysli hluboké uvolnění a klid.

Odpočinek a klid v životě je přáním každého z nás. Většinou se ale k tomu nedostaneme přes všechny povinnosti, kterými se sami úkolujeme.

Náš letní pobyt v Lozicích je spojený zejména s relaxací a uvolněním. Pomocí tance a taneční relaxace, jemných forem jógy a meditací navozujeme pro tělo tolik potřebný pocit uvolnění, plynutí v přítomnosti a opuštění mentálního přetížení.

Fotoalbum z loňského pobytu

Dary přírody

🌱🌿🌾

Letní vydání je zpestřeno společným zpracováváním bylinek s bylinkovou průvodkyní Zdeňkou Kremláčkovou a výrobou sirupů nebo mastiček, které si odvezeme domů.

Místo pobytu

zázemí nám poskytne nově zrekonstruovaná Usedlost v Lozicích,
s velkou zahradou, loukou, pergolou, jezírkem, různými zákoutími s lavičkami a hamakami. Ano, tam se můžete krásně zachumlat s knihou a čajem. Tančit a cvičit budeme v sále s dřevěnou podlahou i stropem, podle počasí a i zájmu také venku.

   

Cena  pobytů

Lozice: 6.900 Kč (5 denní pobyt středa až neděle)

Statek Anglická Sezóna (čtvrtek až neděle): cena bude doplněna

Co vše je v ceně

  • ubytování v pokojích po 3 – 5 osobách. Pokoje jsou příjemnou kombinací venkovské atmosféry a moderního komfortu.
  • skvělá vegetariánská plná penze formou švédského stolu (od středeční večeře do nedělního oběda) Čeká vás domácí kuchyně s využitím místních zdrojů a biosurovin, kváskový chléb pečený v místní peci – vaří manželé Lechnýřovi
  • tanec, jóga, meditace (vždy ráno a k večeru)
  • bylinkové výlety a výroba likéru nebo šťávy z plodů lesů a strání, které si odvezete s sebou manuál

Omezený počet míst: 18

Pobytu se mohou zúčastnit i necvičící, netančící a nemeditující. Všechny aktivity v programu jsou zcela dobrovolné.

  

Přihlásit i ptát se můžete u Sylvy

sylva@jogavprovence.cz
+420 732 358 757

Moc se na vás těšíme!

Dash a Sylva

Přidej se k nám Zjistit více