Dash

Novinky / podzim 2019

Zavřít

Open classes / Taneční večery Pod měsícem / Víkendový pobyt s jógou "Nadechni se a leť"

Rezervovat místo

Nádech a výdech

Vše je v rovnováze

O akci

Podzimní čas odpočinku

Moji milí, někteří se ptáte, kdy vypíši nové kurzy a já Vám dlužím odpověď. Vnímám Vás, všechny, kteří jste v předchozích semestrech navštěvovali naše kurzy a lekce. Myslím na vás,  a uvědomuji si, že možná chcete zase začít pravidelně tančit nebo se každý týden v obvyklou dobu zastavit a odpočinout si na lekci jógy. A pokud se těšíte na naše lekce, těší to i mě a moc si toho vážím.

Pravidelné kurzy jógy a tance začnou až od února 2020

V červnu tohoto roku jsem prodělala zánět mozkových blan. Miluji tanec, pohyb a jógu a těším se na lekce, ale administrativa, která je s kurzy spojená, je momentálně věc, od které si potřebuji odpočinout. Kurzy tedy v následujícím semestru podzim 2019 probíhat nebudou, poprvé za posledních deset let přeruším nepřetržitou výuku kurzů. Prosím Vás o pochopení a shovívavost. Potřebuji si teď tančit a cvičit jógu více sama pro sebe.

 

Na co se však během podzimu můžete těšit

Kurzy se mnou, Hanou Smith Dancingerovou a lektorkami Dashdance budou pokračovat od nového roku 2020. Během podzimního semestru vypíši pár otevřených lekcí, chci také obnovit své Taneční večery ( ) Pod měsícem a na začátku listopadu se mnou můžete odjet na víkendový pobyt s jógou Nadechni se a leť v krásném penzionu Kůlna Jedovnice.

Moc ráda se s vámi potkám!

Krásný podzim přeji

Dash

Přidej se k nám Zjistit více