Nadechni se a leť LÉTO 2020

Zavřít

prodloužený víkendový pobyt s tancem, jógou a bylinkovými výlety

Rezervovat místo

13.—16. 8. 2020
Usedlost Lozice

Přihlášky na: sylva@jogavprovence.cz
Cena pobytu: 4500 Kč

O akci

Milí přátelé, zveme vás na letní vydání Nadechni se a leť. Pojeďte s námi na prodloužený víkendový pobyt s tancem, jógou a nově – bylinkovými výlety. Nabízíme letní vzlétnutí v tichém místě kouzelné usedlosti v Lozicích. Pokud vás náš pobyt zaujal, ale říkáte si, že neumíte tančit a s jógou začínáte, tak vězte, že i na vás se moc těšíme, ostych ani obava, že byste lekce nezvládli, rozhodně není na místě. Není potřeba mít žádné taneční zkušenosti. Rádi vás poznáme.

Je jedno, zda se cítíte být více jogínkou nebo tanečnicí, zde se stírají hranice. Důležité je se duševně a fyzicky zastavit, spočinout, dopřát tělu a mysli hluboké uvolnění a klid.

Dary přírody

Využijeme darů léta, přilehlých luk a strání a vydáme se s bylinkovou průvodkyní Zdeňkou Kremláčkovou objevovat bylinky a následně z nich vyrobíme likér nebo sirup.

Místo pobytu

zázemí nám poskytne nově zrekonstruovaná Usedlost v Lozicích, s velkou zahradou, loukou, pergolou, jezírkem, různými zákoutími s lavičkami a hamakami. Ano, tam se můžete krásně zachumlat s knihou a čajem. Tančit a cvičit budeme v sále s dřevěnou podlahou i stropem, podle počasí a i zájmu také venku. Na statku je možné si vyrobit sýr cottage z kozího mléko nebo upéct chleba v peci (pod vedením majitelů manželů Lechnýřových).

 

Co vše je v ceně

  • ubytování (3 noci) v pokojích po 3 – 5 osobách. Pokoje jsou příjemnou kombinací venkovské atmosféry a moderního komfortu.
  • skvělá vegetariánská plná penze formou švédského stolu (od čtvrteční večeře do nedělního oběda) Čeká vás domácí kuchyně s využitím místních zdrojů a biosurovin, kváskový chléb pečený v místní peci – vaří manželé Lechnýřovi
  • tanec, jóga, meditace (vždy ráno a k večeru)
  • bylinkové výlety a výroba likéru nebo šťávy z plodů lesů a strání, které si odvezete s sebou manuál „Bylinky v létě – jaké a co s nimi ?“

Omezený počet míst: 14

Pobytu se mohou zúčastnit i necvičící, netančící a nemeditující. Všechny aktivity v programu jsou zcela dobrovolné.

Přihlášky

posílejte na: sylva@jogavprovence.cz nebo na tel.: +420 732 358 757

Moc se na vás těšíme!

Dash a Sylva

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

A pokud jsme se vám nestrefili do volného termínu, můžeme se potkat na říjnovém pobytu Nadechni se a leť 3.—5. 10. 2020

Nadechni se a leť říjen 2020

 

Pobyt pořádá a organizuje Sylva Vrzbová Ceballosová (Bonparis) www.jogavprovence.cz

Přidej se k nám Zjistit více