Meditativní tanec s Dash

Zavřít

klid & tanec & meditace v pohybu

Rezervovat místo

320 Kč

chystám červnový termín

studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno
cena lekce: 320 Kč

O akci

Meditativní tanec je formou sebe-vyjádření. Je to odpočinek pohybem, jehož tempo si volíte sami podle sebe. Meditativní tanec zklidňuje nervový systém, pomáhá nám najít zpět svou rovnováhu, klid a radost.

dech tělo plynutí ~ pohyb i spočívání

vnitřní obrazy a fantazie ~ pocity a emoce

flow ~ bdělá pozornost ~ zdraví, klid a vitalita

Přínos tance

Tanec nám přináší pocit živosti a naplnění. Pocit, že žiju svůj život plně je jedním z důležitých faktorů pro náš spokojený život. Tanec je pro nás zdrojem síly a vitality. Když tančíme, vracíme se k sobě samému, k sobě “domů”. Tanec přináší mnoho benefitů na fyzické úrovni, ale je přínosný také pro náš duševní a emoční život. Při tanci máme možnost spočinout a užít si pohyb podle své temperamentu, aktuálního emočního ladění, pocitů a fyzických možností. 

Svoboda pohybu a sebevyjádření

Meditativní tanec v mém pojetí není založen na učení se daných kroků a pohybů. Je to čas, kdy necháte své tělo tančit volně a svobodně. Při meditativním pohybu vás povedu pomocí slovních a imaginativních zadání, které vám pomohou se zklidnit, uvolnit a naladit na své tělo. Budete mít však dostatek prostoru pohybovat a tančit tak, jak v ten daný okamžik vy a vaše tělo potřebujete.

Skrze tělo se v životě projevujeme, a je potřeba ho tedy vnímat, naslouchat mu a pečovat o něj na fyzické a emoční úrovni. 

Při tanci můžete odložit stud a obavy, nikdo vás nebude hodnotit. Necháte své emoce a pocity  autenticky plynout. Umožníte jim, aby se skrze pohyb zdravě projevily a nevytvářely se v těle emoční bloky.

Péče o tělo a duši

Chci však říct, že meditativní tanec v mém pojetí rozhodně nenahrazuje terapeutický proces. Tančíme pro uvolnění a pro radost, nenoříme se však do hlubokých vod psýché. Pokud však na terapie chodíte nebo se chystáte, může být lekce přínosným doplňkem. 

Struktura lekce

Meditativní tanec je založen na práci s pohybem, vedené relaxace, vlastního tance (spontánního, intuitivního) a meditace. 

Při meditativním tanci vycházím z technik jógové relaxace, imaginace inspirované dynamikou přírody, release dance, contemporary dance, meditace mahamudry a praxe všímavosti. 

Maximální kapacita na lekci: 14 míst

Cena a platba

Jednorázový vstup na lekci contemporary dance a na lekci jógy / 320 Kč 

Poprosím Vás o zaslání platby převodem na účet ještě před konáním lekce. Číslo účtu pro platbu: 2012618026/3030

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace 24 h před začátkem lekce

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 h před konáním lekce

 

Těším se na naše setkání a společný tanec

Dash

Přidej se k nám Zjistit více