Dash

Mami, pojď tančit (lekce pro maminky)

Zavřít

lekce tance a jógy pro maminky za přítomnosti dětí

Rezervovat místo

170 Kč

v parku Lužánky

středa 27. července v 10:30-11:30 H

středa 17. srpna v 10:30-11:30 H

 

O akci

Milé dívky a ženy, mámy tanečnice, zvu vás na svou lekci Mami, pojď tančit, která je určena primárně vám maminkám. Můžete však samozřejmě vzít své děti, pokud budou chtít, můžu tančit s námi anebo se batolit vedle na dece. Pojďme se potkat a příjemně se hýbat. Zatančíme si (moderní tanec & contemporary dance & spontánní tanec ). Zacvičíme si jógu a na závěr vás provedu relaxací.

Tanec zvládne naprosto každá máma, naučíme se jednoduché taneční kroky a pohyby, užijeme si někdy svižný jindy pomalý, ladný a konejšivý pohyb.  Budeme také tančit podle své chuti a nálady – taneční a pohybovou improvizací.

Tančit budeme v trávě, bosky či v botách. Obuv si vemte ideálně takovou, ve které vám bude pohodlně a chodidlo nebude stísněné. Kdo chce, může tančit  samozřejmě naboso.

MÍSTO SETKÁNÍ VÁM UPŘESNÍM V E-MAILU PO VAŠÍ REZERVACI.

Lekce se koná v parku v Lužánkách za příjemného počasí. Pod mrakem nám nevadí. Pokud bude pršet, lekci se přesune na jiný den.

Rezervace místa

Chcete-li přijít, prosím, udělejte si rezervaci, ať mám přehled, kolik nás bude. Ráda bych zachovala komornější ráz max. 9 žen s dětmi.

   

Platba

Cena lekce je 170 Kč

Platba lekce probíhá předem, převodem na účet.

Storno podmínky

Milé maminky, bezplatně můžete svou rezervaci zrušit nejpozději 1 den předem do 15:00 h, abych mohla dát případně vědět dalším maminkám. Pokud mi napíšete až těsně před lekcí, že nebudete moci přijít (z různých důvodů) a Vaše místo zůstane neobsazené a propadne, poprosím Vás o storno platbu, která je v plné ceně lekce tj. 170 Kč. Děkuji za pochopení.

Těším se na vás

MámaDash

Přidej se k nám Zjistit více