Dash

Mami, pojď tančit

Zavřít

lekce tance a jógy pro maminky za přítomnosti dětí

Sokol Brno I. - Kounicova 20, malý sál Dětského centra, 3. patro

Rezervovat místo

150 Kč

Lekce jsou dočasně přerušeny

Proběhlé termíny
19. 2., 20. 2., 6. 3.

O akci

Milé dívky a ženy, mámy tanečnice, zvu vás na svou lekci Mami, pojď tančit, která je určena primárně vám maminkám. Své děti můžete s sebou, jste srdečně zváni. Zatančíme se, protáhneme se a uvolníme záda, bedra, krční páteř, v závěru lekce vás provedu krátkou relaxací (ano, možná to bude za zpěvu a smíchu dětí)  

V lekci vycházím z toho, co jsem poptávala já jako máma svého syna. Tedy prostor, kde si můžu uvolněně zatančit, protáhnout se, dopřát si čas pro sebe a zároveň vzít dítě s sebou, když nemáme hlídání. Tanec zvládne naprosto každá máma, naučíme se jednoduché taneční kroky a pohyby, užijeme si někdy svižný jindy pomalý, ladný a konejšivý pohyb. 

Rezervace místa

Je potřeba si včas a dopředu rezervovat místo, o lekce je velký zájem.

Jak často probíhají lekce

vzhledem k tomu, že vedu další své lekce a kurzy, lekce (prozatím) probíhají nepravidelně, vždy jednou za 2-3 týdny. Mám však v plánu dát těmto lekcím v budoucnu větší prostor a udělat je pravidelně každý týden.

Děti

V sále Sokola nejsou hračky jako takové, ale jsou k dispozici overbally, žíněnky pro děti, dva houpací koníci a gumové balónky. Malá miminka mají maminky u sebe, v sále si pro ně maminky mohou zapůjčit měkké podložky, větší děti si hrají opodál. Věkové omezení na těchto lekcích prozatím není. Můžete vzít jedno či více dětí, poprosím Vás však uvést počet dětí v poznámce při rezervaci.

 

Platba

Platba lekce probíhá hotově přímo před či po lekci.

Storno podmínky

Bezplatně můžete svou rezervaci zrušit do 24 h před konáním lekce. Chápu, že se někdy stane, že dítě onemocní na poslední chvíli a vy nemůžete přijít, přesto vás prosím o pochopení se zavedením storno platby. Můžete také místo sebe poslat někoho jiného. Když mi napíšete co nejdříve, mohu nabídnout Vaše místo maminkám náhradnicím. Pokud se Vaše místa zaplní, storno platbu po Vás požadovat nebudu.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem tj. 150 Kč

 

Těším se na vás

MámaDash

Přidej se k nám Zjistit více