Kurz Contemporary dance

Zavřít

tančíme pro radost, vitalitu a uvolnění těla

začít tančit můžeš i Ty

Rezervovat místo

3300 Kč

Kurz se přesouvá na později. Nechávám jej až na jaro a až se covidová situace zase trošku zklidní. Odpočívejte a budu se těšit třeba na otevřených lekcích.

O akci

Jste zváni k tanci, moji milí, otvírám kurz tance pro všechny, kteří se chtějí zdravě hýbat, rozvíjet své taneční schopnosti nebo se jen přijít odpočinout, uvolnit tělo i mysl a začlenit tanec do běžného každodenního života.

O kurzu

Mé lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv. Naučíme se jednoduché pohyby a pohybové sekvence, které aktivují a zahřejí svaly těla, uvedou do pohybu klouby, přivedou pozornost k dechu a tělu. Ve výuce tance vycházím ze základů klasického tance (baletu), z moderního stylu tance – Limon techniky. Využívám techniky současného tance jako je floorwor a release technika. Tanečník dostává prostor pro své vlastní vyjádření pohybu a své cítění v improvizaci. Pro tanečníkovo usebrání a relaxaci využívám také jógu, dechové techniky a meditaci.

Vitální a zdravé tělo

Budeme se učit zdravé a vitální držení těla. Budeme tančit v pohybech, které přinesou tělu sílu, pružnost, ale také ladnost a uvolnění. Ve svém přístupu k tanci vycházím z techniky: floorwork, Release technika, Limon technika, taneční pohybová improvizace, autentický pohyb, relaxace, jóga a meditace.

Co se naučíme

Budeme se učit taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abychom tyto kvality mohli využít a přenést i do běžného života.

Každý tanečník/tanečnice bude mít dostatek i k vlastnímu vyjádření. Během improvizací může tančit podle své chuti a nálady. Naučíme se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Na závěr lekce si dopřejeme i relaxaci. Schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Maximální kapacita: 12 lidí

Jak zaplatit kurz

Poprosíme Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Kurz bude otevřen od minimálního počtu 8 lidí.

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 26. 1. : storno platba: O Kč

Zrušení rezervace po termínu 27. 1. : platíte 100 % ceny kurzu (*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem)

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Dvě náhrady jsou po domluvě možné open classu contemporary dance v úterý od 17:00 h. Z kapacitních důvodů není možné si lekce nahradit v kurzu jógy.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

A covid opatření?

Od 10. února není účast na lekcích podmíněna certifikátem o očkování nebo prodělaném covidu.

Prosím Vás však o ohleduplnost, pokud se necítíte dobře nebo jste nemocní, svou rezervaci raději včas zrušte. Děkuji Vám.

 

Těším se na společný tanec

Dash

Přidej se k nám Zjistit více