Kurz Hatha jógy a relaxace: od stresu k uvolnění

Zavřít

přijď si pro energii a klid

Rezervovat místo

4160 Kč

úterý 18:30—20:00 H
studio Yoga iD, Poštovská 3

21. 2.–30. 5. 2023
(lekce se nekonají 11. a 18. dubna)

O akci

Mé lekce jógy jsou místem, kde si tvoje tělo odpočine, kde načerpáš energii a klid. Někdy hodně pracujeme, hodně se přes den pohybujeme, děláme mnoho aktivit. Někdy naopak sedíme celý den na židli, u počítače a večer cítíme, jak je tělo ztuhlé. Můžeme to nechat být, ale pak se to napětí kumuluje. A všichni známe, co se pak může stát. Bolest hlavy, bolest zad, výbuch vzteku, stres. Pojďme vnímat svoje tělo a vědomě mu dopřát uvolnění.

Zvu Vás, milí přátelé, na společný čas zklidnění a spočinutí. Kurz je určen i úplným začátečníkům. Ve všech lekcí podrobně vysvětluji jednotlivé pozice, povedu vás však i k vlastnímu vnímání a zkoumání těla.

Náplň kurzu

  • fyzické cvičení vycházející hatha jógy, restorativní jógy a jin jógy
  • pránájáma a dechové techniky,
  • mindfullness (praxe všímavosti)
  • vedené relaxace (jóga nidrá)
  • meditace

Nejen jóga

Mé lekce jógy (a tance) jsou obohaceny o prvky vycházející z dalších pohybové přístupů, jsou inspirovány feldenkraisovou metodou, tibetským cvičením kum-nye, čchi-kungem, kraniosakrální jógou a meditační praxí.

Jóga je komplexní nauka o tom, jak být laskavý ke svému tělu.

Pro koho je lekce určena

Otevřená lekce pro začátečníky, „věčné začátečníky“ ale také pro pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidnou a jemnější praxi spojenou s delší relaxací.

Maximální kapacita: 14 lidí

Jak zaplatit kurz

Poprosím Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 12. 2. včetně — storno platba: 0 Kč (záloha je však nevratná)
Zrušení rezervace od 13. 2. včetně — platíte 100 % ceny kurzu
*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiných kurzech a lekcích nejsou z kapacitních důvodů možné.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Covid a jiné důvody přerušení výuky

V případě, že se kurz bude muset přerušit z důvodu nařízení vlády, z důvodu covidu nebo nemoci lektora, nebude možné vrátit peníze, všechny přerušené lekce však budou nahrazeny co nejdříve to bude možné. V případě nemoci lektora, bude zajištěn záskok jiným lektorem. V případě, že nebude možný záskok, bude lekce nahrazena v co nejbližším možném termínu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací a těším se na lekcích.

Dash

 


 

Přidej se k nám Zjistit více