Dash

Kurz hatha jógy

Zavřít

PODZIMNÍ SEMESTR 2018

začátečníci + mírně pokročilí

Rezervovat místo

3300 Kč

Vždy ve čtvrtek 16:00—17:30 h
Pure Yoga Studio, Pekařská 26, Brno

4. října— 13. prosince 2018
(celkem 11 lekcí)

O akci

Zvu Vás, milí přátelé, na společnou jógovou praxi, kde se budeme věnovat fyzické (ásanové) praxi a pránájámě. Čeká nás cvičení na rozhýbání kloubů a celého těla, posilující, protahující, záklonové, rotační i obrácené pozice. V lekci budu preferovat více času pro každou pozici, její plné uvědomění, čekejte tedy spíše méně pozic, avšak s hlubokým prožitkem a pozvolným zaujímám jejího správného provedení. Řekneme si také, co to „správné“ provedení znamená. V závěru lekce bych Vás ráda provedla velmi příjemnou relaxací celého těla, vše necháme doznít v tichu a poklidu meditací.

Lektoři

Většinu lekcí povede Dash, bude-li potřeba s ohledem na nemoc či rodinné okolnosti, bude na lekci hostovat lektorka Veronika Hrčková nebo jiný lektor.

Pravidla lekce

Přicházejte, prosím, na lekci s dostatečným předstihem. Je to férový přístup vůči těm, kteří přicházejí včas. Pozdní příchody ruší nejen lektora, ale především účastníky. Podložky a deky jsou ve studiu zdarma k zapůjčení. S sebou si vemte pohodlné oblečení na cvičení.

Cena pro Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste u mě absolvovali některý z předchozích kurzů jógy, platí zvýhodněná cena kurzu: 2970

Jak zaplatit kurz

Poprosím Vás o úhradu zálohy ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě Vám pošlu v potvrzení přihlášky.

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 5 dnů před začátkem daného kurzu: neplatíte nic

Zrušení rezervace 5 dnů a méně: platíte 100 % ceny kurzu

  • 90% ceny kurzu Vám vrátím pouze v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Náhrady na jiných kurzech v jiném čase nejsou možné, také proto, že v semestru podzim 2018 probíhá pouze jeden kurz tance a jeden kurz jógy a z kapacitních důvodů na nich není možné přijímat náhradníky z jiných kurzů.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací a těším se na lekcích.

Dash

 

Přidej se k nám Zjistit více