Dash

Kurz Jóga a meditace II.

Zavřít

JARNÍ SEMESTR

středně pokročilí + pokročilí

Rezervovat místo

2100 Kč

Každé pondělí 18:15—19:45 h
Pure Yoga studio, Pekařská 26, Brno

6. února – 24. dubna 2017 (11 lekcí)
17. 4. (svátek) lekce neprobíhá

O akci

Kurz jógy pro středně pokročilé a pokročilé je určen všem, kdo chtějí prohlubovat a dále rozvíjet jógovou praxi. Věnovat se budeme fyzické (ásanové) praxi, pránájámě, relaxaci a meditačním a koncentračním technikám. Náplní kurzu je přístup vycházející z hatha jógy, vinyása jógy, součástí kurzu budou také lekce inspirované systémem Dynamic Yogy Godfreyho Devereuxe. Seznámíte se s technikami, které pomáhají uvolnit tělo, odstraňovat napětí, stres a také znovu nabýt sílu a fyzickou pružnost.

Maximální kapacita: 12 míst

Lektoři

Kurz vede Dash spolu s lektory jógy Terezou Kolářovou a Heiderem Souzou (jeho lekce budou probíhat v angličtině). Každý z lektorů se zaměří na daná jógová témeta, která tvoří ucelenou náplň kurzu. Lektoři se střídají v blocích vždy po čtyřech lekcích. Únor povede Dash, zaměří se na prohloubení a rozvíjení ásanové praxe chandra namaskara (pozdrav měsíci), pránájámy a meditačních technik. Následovat bude praxe pokročilejších pozic s Terezou, v závěru kurzu Vás Heider provede vinyásou a základy ashtanga jógy. Součástí všech lekcí kurzu je závěrečná relaxace.

Co je hatha jóga

Pojem hatha jóga je odvozen ze dvou slabik a symbolizuje životní sílu a vědomí. HA – sluneční energie, THA – měsíční energie. V hatha józe jde o vyrovnání těchto dvou polarit v těle k harmonii a vzájemnému souladu. Hatha jóga nám nabízí způsob, jak dosáhnout rovnováhy a fyzické i psychické očisty.

Absence / nevyužité lekce

Nevyužité lekce v kurzu není možné nahrazovat na jiných lekcích jógy, je však možné za sebe najít náhradu. V případě onemocnění, těhotenství či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky kurzu, je však možné za sebe najít náhradu. Děkuji za pochopení.

Rezervace je plně platná až po uhrazení zálohy. Informace k platbě a kurzu Vám bude zasláno e-mailem během následujících dnů po vyplnění Vaší přihlášky v rezervačním systému. Záloha není vratná s ohledem k přípravě a organizaci celého kurzu.

Přidej se k nám Zjistit více