Dash

Kurz Contemporary dance pro lehce pokročilé s Dash od 12.10. (6 lekcí)

Zavřít

SEMESTR PODZIM 2021

Obsazeno

1800 Kč

Kurz je už zcela naplněn, ale občas se uvolní nějaké místo.
Můžete se zapsat na seznam náhradníků.

úterý 18:30—20:00 h
12. října—16. listopadu 2021

Yoga iD, Poštovská 3, Brno

O akci

Jste zváni k tanci, moji milí, otvírám kurz tance pro všechny, kteří se chtějí smysluplně hýbat, rozvíjet své taneční schopnosti nebo se jen přijít odpočinout, uvolnit tělo i mysl a začlenit tanec do běžného každodenního života. Náplň kurzu je zaměřena pro ty, kteří již mají s tancem nějakou zkušenost a navštěvovali například jiný kurz tance, ať už v Dashdance či u jiných učitelů. Rozhodně však kurz neuzavírám začátečníkům, jsou také zváni, jen musí počítat s tím, že náplň kurzu  bude vedena v lehounce pokročilejší variantě. Pro ty, kdo přeci jen chtějí začít pomalu a od základů jsou určeny open classy Contemporary dance.

O kurzu

Ve výuce tance vycházím ze základů klasického tance (baletu), z moderního stylu tance – Limon techniky. Využívám techniky současného tance jako je floorwor a release technika. Tanečník dostává prostor pro své vlastní vyjádření pohybu a své cítění v improvizaci. Pro tanečníkovo usebrání a relaxaci využívám také jógu, dechové techniky a meditaci.

Budeme se učit taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abychom tyto kvality mohli využít a přenést i do běžného života.

Každý tanečník/tanečnice bude mít dostatek i k vlastnímu vyjádření. Během improvizací může tančit podle své chuti a nálady. Naučíme se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Na závěr lekce si dopřejeme i relaxaci. Schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Maximální kapacita: 12 lidí

Jak zaplatit kurz

Poprosíme Vás o úhradu kurzu ještě před začátkem kurzu, podrobnější informace a pokyny k platbě dostanete e-mailem po Vaší rezervaci prostřednictvím rezervačního systému (odpovíme Vám během 1—3 dnů, děkujeme za trpělivost).

Storno podmínky

Zrušení rezervace kurzu do 4. 10. včetně dnů před začátkem daného kurzu: storno platba: O Kč

Zrušení rezervace po termínu 4. 10.: platíte 100 % ceny kurzu

*pozn.: 90% ceny kurzu Vám budou vráceny v případě, že se Vaše místo obsadí jiným zájemcem

Absence / nevyužité lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku. Dvě náhrady jsou po domluvě možné open classu contemporary dance v úterý od 17:00 h. Z kapacitních důvodů není možné si lekce nahradit v kurzu jógy.

Zrušení účasti v kurzu

V případě onemocnění, otěhotnění či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky nevychozených lekcí kurzu. Můžete však místo sebe najít náhradu.

Děkuji Vám za respektování podmínek rezervací.

Přidej se k nám Zjistit více

Chci přidat na seznam náhradníků:

Zavřít