Dash

Jemná jóga a vedená relaxace s vůní krétské šalvěje

Zavřít

přijď si pro energii a klid

Rezervovat místo

320 Kč

úterý 18:30—20:00 h
Studio Yoga iD, Poštovská 3, Brno

17. ledna a 31. ledna 2023
otevřená lekce

O akci

Speciál: 31. 1. 2023 Jemná jóga a vedená aroma relaxace s vůní esenciálního oleje krétské šalvěje 

O šalvěji:

Šalvěj trojlaločná (Salvia triloba), běžně nazývaná řecká šalvěj, patří do čeledi Labiatae. Pochází z dalmatského pobřeží a je rozšířena po celém Středozemním moři. Na Krétě roste spontánně a hojně od hladiny moře až do nadmořské výšky 1000 m.

Její vůně povzbuzuje smysly, tonizuje mysl, bystří paměť a je užitečné mít ji po ruce při duševní únavě, vyčerpání a depresi. Pomáhá v dobách citových otřesů a krizí, přináší jasnou mysl a sílu.

Šalvěj je od starověku považována za posvátnou bylinu, která zachraňuje a zachraňuje. Její samotný název Salvia pochází z latinského „salvare“, tedy zachraňovat, zachraňovat. Různé druhy šalvěje se používají po celém světě již tisíce let. Ještě dnes ji severoameričtí indiáni používají k vykuřování svých potních chýší, k očistě a usnadnění komunikace s božskými silami. Odstraňuje negativní energii a je spojována s moudrostí. Ve středověku byla šalvěj považována za „všelék“, „lék na všechno“, a byla pěstována v klášterních zahradách. Šalvěj hraje roli také v muslimských rituálech, při svatbách, porodu a jako kadidlo.

~ vitalita ~ uvolnění ~ květinová vůně ~ péče

O mé lekci jógy

Mé lekce jógy jsou místem, kde si tvoje tělo odpočine a v hlavě se postupně zpomalí tok myšlenek. Někdy hodně pracujeme, hodně se přes den pohybujeme, děláme mnoho aktivit. Někdy naopak sedíme celý den na židli, u počítače a večer cítíme, jak je tělo ztuhlé. Můžeme to nechat být, ale pak se to napětí kumuluje. A všichni známe, co se pak může stát. Bolest hlavy, bolest zad, výbuch vzteku, stres. Pojďme vnímat svoje tělo a vědomě mu dopřát uvolnění.

Když cítíme, že je toho napětí na nás moc, můžeme si vzít podložku a jít si zacvičit. Vcházíme do pozic pomalu a vlídně, respektujeme svoje tělo a to, jak se v daný den cítí a co zrovna potřebujeme. A někdy je nám dobře, je v nás radost a klid a jóga je pak vzácným a pokojným časem, kdy si ten příjemný pocit v sobě naplno uvědomujeme a užíváme. Vnímáme ho celým tělem a on se v nás může usadit a my z něj pak můžeme i nadále čerpat.

Jóga je komplexní nauka o tom, jak být laskavý ke svému tělu.

Pro koho je lekce určena

Otevřená lekce pro začátečníky, „věčné začátečníky“ ale také pro pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidnou a jemnější praxi spojenou s delší relaxací.

Maximální kapacita: 14 lidí

Cena lekce

  • Jednorázový vstup na lekci contemporary dance a na lekci jógy / 320 Kč

Pokud máte permanentku z podzimu 2022, můžete ji uplatnit na lekci.

Platba

Poprosím Vás o zaslání platby převodem na účet ještě před konáním lekce.

Číslo účtu pro platbu: 2012618026/3030

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

 


 

Přidej se k nám Zjistit více