Dash

Jóga a relaxace pro těhotné: privátní lekce pro 4 v bytovém StudiuDash

Zavřít

22. 03. 2017 Středa
od 16:30 do 17:45

Merhautova 102, Brno

Rezervovat místo

280 Kč

O akci

Milé ženy a dívky, zvu Vás na svou lekci jógy, relaxace a meditace. Je určena vám všem, které prožíváte čas těhotenství a chcete si dopřát uvolnění a naladění na své tělo, miminko a porod. Lekce probíhá v mém bytovém StudiuDash, prostoru, který je naplněn klidem, příjemnou atmosférou, je vyzdoben květinami a světlem svíček. Pro ty, kdo budou chtít využít i aromaterapii, nachystám esenciální oleje, můžete si vybrat, která vůně vás bude provázet po celou dobu lekce.

Jedná se o komorní lekci v privátním počtu maximálně 4 lidí!

Náplň lekce

Jemná a relaxační lekce zaměřená především na uvolnění svalů, fyzického i psychického napětí, protažení zad a krční páteče, uvolnění pánevní oblasti. Je to laskavý čas, který žena stráví odpočinkem, vnímáním dechu a svého miminka. Důležitou součástí lekce je nácvik plného jógového dechu, relaxační a meditační techniky, které mohou být nápomocny i při porodu.

S sebou

Vezměte si, prosím, svou vlastní jógamatku a teplé oblečení na závěrečnou relaxaci. Čaj  a voda bude samozřejmě zdarma k dispozici.

Pravidla lekce

Přicházejte, prosím, na lekci s dostatečným předstihem. Po začátku lekce již nebude možné se na lekci připojit.

Podmínky a storno rezervace

Vaše rezervace je závazná. Zrušit rezervaci můžete nejpozději 24 hodin předem. Pokud Vámi rezervované místo propadne z důvodu pozdního zrušení rezervace (méně jak 24h předem) či neohlášené neúčasti, poprosím Vás následně o doplacení propadlého místa v plné ceně lekce. Storno poplatek neplatíte v případě, pokud za sebe seženete náhradu. Děkuji Vám za pochopení.

Dash

Přidej se k nám Zjistit více