Dash

Jemná hatha jóga a relaxace open class

Zavřít

otevřená lekce vhodná i pro úplné začátečníky

Rezervovat místo

270 Kč

vždy ve středu 17:30-19:00 h
Studio NaMoment, Veveří 39, Brno

od 13. 10. do 22. 12. 2021

(lekce se nekoná 1.12.)

O akci

Zvu vás na setkání, moji mílí. Po celé léto budou moje středeční večery věnované józe.

Mé lekce jógy jsou místem, kde si tvoje tělo odpočine a v hlavě se postupně zpomalí tok myšlenek. Někdy hodně pracujeme, hodně se přes den pohybujeme, děláme mnoho aktivit. Někdy naopak sedíme celý den na židli, u počítače a večer cítíme, jak je tělo ztuhlé. Můžeme to nechat být, ale pak se to napětí kumuluje. A všichni známe, co se pak může stát. Bolest hlavy, bolest zad, výbuch vzteku, stres. Pojďme vnímat svoje tělo a vědomě mu dopřát uvolnění.

Když cítíme, že je toho napětí na nás moc, můžeme si vzít podložku a jít si zacvičit. Vcházíme do pozic pomalu a vlídně, respektujeme svoje tělo a to, jak se v daný den cítí a co zrovna potřebujeme. A někdy je nám dobře, je v nás radost a klid a jóga je pak vzácným a pokojným časem, kdy si ten příjemný pocit v sobě naplno uvědomujeme a užíváme. Vnímáme ho celým tělem a on se v nás může usadit a my z něj pak můžeme i nadále čerpat.

Jóga je komplexní nauka o tom, jak být laskavý ke svému tělu.

Pro koho je lekce určena

Otevřená lekce pro začátečníky, „věčné začátečníky“ ale také pro pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidnou a jemnější praxi spojenou s delší relaxací.

Maximální kapacita: 7 lidí (malá komorní skupina, individuální přístup)

Platba

Platbu, prosím, zašlete předem na účet 2012618026/3030

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem

Pro účast na lekci, prosím, dodržujte opatření, která platí od 22. 11. 2021

Dle epidemiologických nařízení je vstup na lekci možný pouze pro osoby, kteří jsou buď očkovaní nebo ti, kteří prodělali onemocnění covid 19 v uplynulých 180 dnech; nebo lidé, kteří mají 1. dávku očkování a k tomu PCR test. S ohledem na výše uvedená nařízení bohužel nemohu při vstupu na lekce uznat antigenní test nebo samotest. Děkuji za pochopení a respektování výše uvedených podmínek.

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

 


 

Přidej se k nám Zjistit více