Dash

Jemná hatha jóga a relaxace open class

Zavřít

otevřená lekce vhodná i pro úplné začátečníky

Rezervovat místo

270 Kč

vždy ve středu 17:30-19:00 h
Studio NaMoment, Veveří 39, Brno

od 13. 10. do 22. 12. 2021

O akci

Zvu vás na setkání, moji mílí. Po celé léto budou moje středeční večery věnované józe.

Mé lekce jógy jsou místem, kde si tvoje tělo odpočine a v hlavě se postupně zpomalí tok myšlenek. Někdy hodně pracujeme, hodně se přes den pohybujeme, děláme mnoho aktivit. Někdy naopak sedíme celý den na židli, u počítače a večer cítíme, jak je tělo ztuhlé. Můžeme to nechat být, ale pak se to napětí kumuluje. A všichni známe, co se pak může stát. Bolest hlavy, bolest zad, výbuch vzteku, stres. Pojďme vnímat svoje tělo a vědomě mu dopřát uvolnění.

Když cítíme, že je toho napětí na nás moc, můžeme si vzít podložku a jít si zacvičit. Vcházíme do pozic pomalu a vlídně, respektujeme svoje tělo a to, jak se v daný den cítí a co zrovna potřebujeme. A někdy je nám dobře, je v nás radost a klid a jóga je pak vzácným a pokojným časem, kdy si ten příjemný pocit v sobě naplno uvědomujeme a užíváme. Vnímáme ho celým tělem a on se v nás může usadit a my z něj pak můžeme i nadále čerpat.

Jóga je komplexní nauka o tom, jak být laskavý ke svému tělu.

Pro koho je lekce určena

Otevřená lekce pro začátečníky, „věčné začátečníky“ ale také pro pokročilé, kteří mají chuť si zacvičit klidnou a jemnější praxi spojenou s delší relaxací.

Maximální kapacita: 7 lidí (malá komorní skupina, individuální přístup)

Platba

Platbu, prosím, zašlete předem na účet 2012618026/3030

Zvažte, prosím, dobře svou rezervaci

Na lekci je omezený počet míst. Dříve než se přihlásíte, prosím, zvažte svůj zájem a časové možnosti tak, abyste nemuseli svou rezervaci zrušit na poslední chvíli. Zamezíte tak zbytečnému propadnutí místa pro dalšího zájemce a platby storno poplatku.

Storno podmínky

Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že svou rezervaci zrušíte pozdě, budete požádáni o zaplacení propadlé rezervace v plné ceně lekce.

* 0% ceny při zrušení Vaší rezervace více než 24 h předem

* 100% ceny při zrušení Vaší rezervace méně než 24 předem

Pro účast na lekci, prosím, dodržujte tato opatření:

Dle epidemiologických nařízení je vstup do studia možný pouze pro osoby, které mají platný negativní test PCR ne starší než 7 dní nebo antigenní test ne starší než 72hod nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2.dávce), nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 90 dní od prodělané nemoci COVID-19.

Absence / náhrada lekce

Pokud z jakéholiv důvodu nemůžete přijít na lekci, můžete také místo sebe poslat kamaráda/kamarádku.

Moc se na vás těším

Dash

 


 

Přidej se k nám Zjistit více